SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Оnline cryptocurrency exchange service. The best rate, low fees, lack of verification.

Chrisdot 30 June 2022

AspectMontage Boston - Boston , MA aspectmontage.com a specialized utility and installation Window assemblage respecting the installation of windows and doors in the solemn of Massachusetts. 1 year swearing-in warranty. Marines maintenance. Opinion on choosing doors and windows after your home. We value time. Ask a matter at aspectmontage.com - get an answer in 30 minutes, spread within a period and invest in 1 day. Set and forget!

AspectMontageCeF 30 June 2022

Hej, a czy mógłbym podzielić mój plan treningowy FBW na split tylko taki trochę dziwny bo w jednym dniu będę robił wielostawowe typu: siady, martwe ciągi, podciąganie aby w kolejnym dniu robić przedramię, szyję, kaptury. Będę ćwiczył właśnie te partię ponieważ będę trenował pod boks i one są przydatne.I ogólnie będę chciał tak zrobić bo ten plan będzie trwał 2-2,5 godziny ale nie wiem czy ten pomysł ma sens.

Paweł 123322 29 June 2022

Mam 15 lat, 120kg, 175cm wzrostu. należy mi w pierwszej kolejności na straceniu "brzucha", potem przybraniu masy mięśniowej co poradzicie ? Co do odżywania wykluczyłem śmiecowe produkty do minimum oraz mam pytanie czy moge brać bialko i w ile miligramach ?

Perox 29 June 2022

Dzień dobry mam problem bo zaczynam z siłownia i mam niedowagę około 2 kg nie podoba mi się mój % tłuszczu w ciele bo mam go około 15% lecz chce mieć więcej tkanki mięśniowej i nie wiem czy mogę redukować i budować mięśnie z niedowagą czy wejść na masę przytyć trochę i dopiero redukować

Ziemniak2008 29 June 2022

Witam. Jestem Klaudia mam 24 lata i mam ogromny problem z tkanka tłuszczowa. W grudniu tamtego roku przy wadze 85 kg i wzroście 168cm zaczęłam treningi na siłowni , oraz dietę (cardio + siłowe ). Do dnia dzisiejszego udało mi sie zgubić do 68 kg. Cwicze 4x w tyg około 1-1:30h + staram się więcej ruszać za dnia . Wszystko było by dobrze , gdyby nie zawartość tkanki tłuszczowej jaką pokazuje mi waga , a mianowicie zaczynajac dietę i treningi, waga wskazywała 46,2 % tkanki tłuszczowej w organizmie 40.15 kg , a mięśni 46,8 , a teraz 44,5 , a tkanki tłuszczowej 36,5 (25 kg tłuszczu ). Sprawdzając właściwą tkankę tłuszczową na google wychodzi na to, ze moja tkanka tłuszczowa dalej jest w otyłości i to z zapasem w gore. Pytanie moje brzmi , czy mogę na cos chorowac i czy takie zjawisko jest normalne ? Ile w takim razie musze jeszcze schudnąć , by tkankę mieć na właściwym poziomie zdrowej sylwetki ? . Pozdrawiam

Klaudia 29 June 2022

Siema, Mam 16 lat, 70kg, 176cm wzrostu. Sylwetka typowy skinny fat, należy mi w pierwszej kolejności na straceniu "brzucha", potem przybraniu masy mięśniowej co poradzicie ? Co do odżywania wykluczyłem śmiecowe produkty do minimum oraz zwracam uwagę na to aby dostarczać jak najwięcej białka do mojego organizm.

sercario83 29 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Witam, mam dokładnie 14 lat i 10 miesięcy. Od miesiąca chodzę na siłownię. Kiedyś usłyszałem że ćwiczenia obciążające kręgosłup mogą zachamować wzrost. Mam 170cm wzrostu i zależy mi na tym aby urosnąć jeszcze przynajmniej 5cm. Wykonuje ćwiczenia tylko na maszynach i takie które nie obciążają kręgosłupa. Czy to może negatywnie wpłynąć na mój wzrost?

Trupka123 29 June 2022

Witam. Stoję słabo finansowo lecz prawdo podobnie fizjoterapeuta mnie nie ominie 😔. Bardzo się martwię o mój Bark może ktoś miał podobną sytuacje i wie czy wybrać się do fizjoterapeuty czy do innego Lekarza. Proszę o poradę. Robiłem trening klatki piersiowej zrobiłem na 4 maszynach po 3 serie 12 powtórzeń po czym na sam koniec chciałem dobić klatkę piersiową na maszynie ( rozpiętki na maszynie siedząc ) nie dałem dużego ciężaru lecz byłem już mocno zbity i przy pierwszym ruchu poczułem w lewym barku z przodu ( pomiędzy przednim a środkowym mięśniem barku ) pęknięcie ( zerwanie ) i nawet usłyszałem dźwięk ( ciężko go porównać do czegoś: jak mlaśniecie w czasie jedzenia-(raz), poczułem ból i odpuściłem sobie te ćwiczenie czuje lekki dyskomfort w czasie pracy czy codzienności gdy podnoszę dziecko w górę nad głowę czuje nieustanny ból. blokuje mnie to na chwile. Mam też tak w czasie wycierania głowy łapie mnie ten ból i blokuje na chwile i muszę odpuścić. Potrzebuje wiedzy porady?

GoldxShot 29 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Siema mam pytanie odnośnie rekompozycji w ostatnich 4 miesiącach schudłem 14kg i trochę tkanki tłuszczowej zostało myslicie że rekompozycja w tym przypadku będzie dobra? Wiek 18 lat Waga początkowa była 76 teraz 60kg jednak dalej mam wrazenie ze tluszcz na brzuchu i na klacie dalej jest co polecacie robic? 4 treningi silowe w tyg po 1-2h

Przemcio11 28 June 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
1695 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1384 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
323 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
243 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
213 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
138 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi