SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Część mam pewien problem z kolanem . Podczas chodzenia i szczególnie podczas jazdy na rowerze czuję że noga czy kolano jest nie stabilna i wyraźnie czuję że brak siły w tej nodze i mniejszą szybkość tak jakbym mógł ale coś hamuje . Ruch tej nogi nie jest harmonijny i wyważony tylko taki dziwny. brak jakiego kolwiek bólu dodam że nadciągnelem kilka mies temu coś pod kolanem ale przeszlo.

Michal01 30 December 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Hej Czy w wieku 13 lat 163 cm i 69 kg można zażywać BCAA? Słyszałem dużo o tym że to niebezpieczne i że dobre😂 Jakie były by wady i zalety. Dużo dietetyków mówi że lepiej uzupełnić diete. Jednak moim najgorszym problemem jest skaza białkowa. Jeśli chodzi o diete jak ją można urozmaicić w białko i witaminy. Z góry dziękuję ale nie hejtujcie.

Anonim 30 December 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

witam ,,podczas trenigów mam czesto urazy przyczepów łokcia ,zapalenie kłykcia łokciowego ,co czesto eliminuje mnie z trenigów ,, czy mozecie polecić sprawdzone specjalne stabilizatory na nadgarstek , ktore mogłbym uzywać podczas ćwiczen ? Gdyz pewnie problem polega na zle usztywnionym nadgarstku

Rico 30 December 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Dzień dobry - niedawno zacząłem trening z personalnym - chciałem się dowiedzieć czy kreatyna wpływa na erekcję. ?

johny 30 December 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jestem kobietą po 40 chciałabym kupić produkt kolagenowy nanstwy mam problem z chondromalajca czy taka suplementacja jest potrzeba wogole?

Kobieta40 30 December 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Suplement na ból nóg, bolą mnie kolana, co mogę wziąć?

Monia444 30 December 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie garba i ćwiczeń na plecy. Mam mocno zaokrąglone plecy czy mogę wykonywać bezpiecznie np martwy ciąg? I inna ćwiczenia na plecy. Proszę o pomoc

plecy 30 December 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Jakie białko wybrać na pierwsze, chciałabym zastępować nim jeden /dwa posiłki w ciągu dnia ponieważ ciężko mi zrzucić zbędne kilogramy. :)

Kolorto 29 December 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Siemka, Ja z takim pytaniem: Mam duży problem a mianowicie mam 15 lat (jestem chłopakiem) i bardzo duże biodra i nie chodzi tu o miednicę a biodra (tak jakby te "głowy" kości biodrowych) Oto moje wymiary ( mniej więcej 😉) Wzrost:171 cm Biodra:88 cm Klata:83/82 cm Talia:72 cm Przechodząc do pytania czy jest możliwość zmilniejszenia tych bioder za pomocą jakiś ćwiczeń/zatrzymania ich rozrostu Ewentualnie jakie ćwiczenia polecacie by wyrównać proporcje (o ile się da z tego coś zrobić ) Z góry dzięki 😉

GUMAMAMBA 29 December 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Rok temu złamałem łokieć i gdy powróciłem do ćwiczeń po ok. Miesiącu zaczął on chrzątać i skrzypieć gdy wykonuje normalne rotacje w przód. Ziignorowac to i dalej cwiczyc czy moze lepiej nie ?

Olekdebil 29 December 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Nasi eksperci
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
567 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
554 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
158 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
107 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
96 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
91 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
16 odpowiedzi