SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Czy stosowanie kreatyny poniżej 16 roku życia może prowadzić do jakiś zaburzeń zdrowotnych?

OFF 08 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Dzień dobry, przychodzę z pytaniem jak skutecznie i szybko pozbyc sie masy mięśniowej z rąk i klatki piersiowej. Moim zdaniem są zbyt bardzo rozbudowane w stosunku do reszty ciała. Nie chcę rozbudowywać bardziej nóg gdyż one wyglądałby nie estetycznie. Stąd tez moje pytanie jak to szybko.i skutecznie zrobić

Arturpawlus 08 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Jak budować wydolność tlenową ? Mam problem z przebiegnieciem 5km za jednym zamachem jednym tempem

Jawormeister 08 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Chciałbym kupić produkty marki Deynn gdzie je mogę dostać i coś więcej o nich poczytać?

Martus 08 January 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam. Mam taki problem odnośnie podciągania. Podczas podciągania nachwytem na szerokość ramion nie czuje pleców tylko ręce. Nie wiem czym jest to spowodowane, złą techniką czy co Ale nie wiem co jeszcze mogę robić źle. Oglądałem poprawne techniki itp I wydaje mi sie że robię wszystko dobrze. Jakieś rady?

Kub1907 07 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Hej! Mam dość specyficzne pytanie. Trenujemy od jakiegoś czasu razem ze znajomym, głównie na drążkach i chcielibyśmy się móc jakoś "fair" porównać dla lepszej motywacji ale mamy inną wagę. On ma 176cm i 86kg wagi a ja 174cm i 67kg. Zawsze jest ten problem, że z jednej strony on ma większą masę ciała więc w teori przykładowo podciąganie jest dla niego trudniejsze ale ma też z tą wagą stosunkowo wiecej mięśni. Także, macie jakies porady czy sposoby jak w jakichś ćwiczeniach właśnie na drążkach czy innych aby móc się fair zmierzyć na równych zasadach? Myśleliśmy o dodaniu mi właśnie po prostu jakiegoś ciężaru aby nasza waga była bardziej zbliżona. Tylko wtedy jak ją wyrównamy to z kolei on ma przewagę w tym stosunku mięśni, coś takiego chyba jeśli mnie rozumicie. Dlatego będę wdzięczny jeśli macie jakiś patent czy porady bo fajnie byłoby móc się tak bardziej pomierzyć dla lepszej motywacji i rywalizacji. Z góry dzięki za każdą poradę!

SinCreation 07 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam mam uporczywą fałdkę pod prawym pośladkiem. Jest to mój kompleks i chciałabym to zmienić. Ćwiczę w domu od 2 tygodni. Jestem na deficycie kalorycznym. Mam jedynie ciężarki 1 i 3  kg w domu. To wygląd jakbym miała podwójny jeden pośladek.   Czy są na to jakieś ćwiczenia?

Tasha 07 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam mam problem z progresem w ćwiczeniach , mam 19 lat ćwiczę od półtorej roku i przez rok uzyskałem wynik 8 powtórzeń ciężarem 55 kg w wyciskaniu sztangi leżąc .Przez dłuższy okres nie widzę żądnego progresu , nie czuje aby przybywało mi siły. Ten problem występuje też przy innych ćwiczeniach które robię od dłuższego czasu a dalej nie mam siły na większy ciężar, od razu zadam pytanie o dipy otóż chciałbym wykonywać większą ilość prawidłowych powtórzeń ale cały czas stoję na 3 powtórzeniach. Co mam robić potrzebuje jakiś dobrych sprawdzonych rad które pomogą mi wyrwać się z tego błędnego koła, lubię ćwiczyć ale chciałbym aby te ciężary chociaż trochę się zwiększały bardzo proszę o pomoc i dziękuje :)

bobas 07 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Cześć, mam pytanie apropo otwartej odzywki białkowej rok temu, tzn była ona otworzona raz następnie zamknięta na ten klips i tak sobie leżała. Moje pytanie brzmi czy nadal jest zdatna do picia oraz czy nie straciła swoich wartości? Jej termin ważności to koniec 2021 roku

rtb 07 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Od 2 miesięcy robię masę, ale związku z zamknięciem siłowni zastanawiam się czy nadal warto czy może przestać?. Myślałem, żeby biegać ale czy to coś pomoże?

mich17 07 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Nasi eksperci
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
567 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
554 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
158 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
107 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
96 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
91 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
16 odpowiedzi