SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Ważę 70kg przy wzroście około 172cm, mimo tego na brzuchu i bokach mam sporą warstwę tkanki tłuszczowej. W jaki sposób najlepiej nie tracąc na wadze jestem w stanie spalić tłuszcz?

Soirehh 08 October 2020 Dietetyka
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Łukasz Zawodnik IFBB

Witam serdecznie. Piszę do państwa bo chciałam się dowiedzieć i poradzić w pewnej kwestii. W sobotę pękła mi cysta pod kolanem o której nie miałam pojęcia. Straszny ból. Najpierw ogromne problemy z chodzeniem. Teraz już troszkę mniejsze bo staram się chodzić aczkolwiek na dłuższą metę jest to strasznie męczące. Głównym problemem na chwilę obecną jest ze nie mogę zgiąć nogi w kolanie. Ból towarzyszący podczas zginania i czucie nacisku w okolicy kolana nie ułatwiają. Za niedługo muszę wrócić do pracy i marnie to widzę gdyż praca 10 godzin na nogach. Czy są jakieś ćwiczenia albo coś innego żebym mogła rozluźnić tą nogę i umieć zgiąć? Na pogotowiu mi powiedziano że muszę chodzić i ćwiczyć i że oni mi nic na to nie poradzą. Z góry dziękuję za odpowiedź

Justyna 08 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Kolejny raz podczas redukcji mam problem z libidem i erekcją, a mianowicie nie jest twardy jak kiedyś. Zjadłem całe opakowanie boosteru które miało taki skład i powiem że nic nie odczuwałem. Dodam że jestem przy końcu redukcji ilość tłuszczy 1g/kg mc . Ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego, 800 mg, - w tym saponiny 90%, 720 mg, Ekstrakt z nasion kozieradki DER 4:1, 400 mg, Ekstrakt z korzenia maca DER 10:1, 200 mg, Kwas D-asparaginowy, 150 mg, Ekstrakt z liści i łodyg żeń-szenia, 40 mg, - w tym ginsenozydy 20%, 8 mg, Magnez, 56 mg, (15 %**) Cynk, 10 mg, (100 %**) Witamina B6, 1.4 mg, (100 %**)

angry hamster 07 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam, zaczęłam przygodę z zdrowym odżywianiem oraz z siłownią, i prosiłabym o pomoc w doradzeniu, może jakiś suplementy na odchudzanie, białka ? Przedtreningówki? Wszystko od czego mogłabym zacząć :) pozdrawiam.

lela138.piwowar 07 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jakie najlepsze suplementy i odżywki i witaminy do szybkiego przybrania na masie mięśniowej? Jakie będą najlepsze połączenia? Jakie są najważniejsze?

DeDe1909 07 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Jakie najlepsze suplementy i odżywki i witaminy do szybkiego odchudzania? Jakie będą najlepsze połączenia? Jakie są najważniejsze?

DeDe1909 07 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Witam, ile by kosztowała rozpiska przykładowej diety na abs (mięśnie brzucha)?

Dawid412 06 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Hej,mam pytanie. Jak można wycwiczyc płaski brzuch przy problemach z kręgosłupem?

Gwiazda 06 October 2020 Zdrowie
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Dzień dobry, czy taki plan na tydzień byłby dobry? Trening Wtorek: nogi Środa: klata, triceps Piątek: barki, biceps Sobota: plecy, triceps Niedziela: biceps Dodam ze jestem średniozaawansowany

xdamianeqx 06 October 2020 Trening
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Jeśli mam "Vitaminall - witaminy i mineraly" wraz z "Adek + Omega 3 strong" od Allnutrion i są tam powtarzalne witaminy takie jak A, E i D to czy można spożywać te tabletki razem czy albo jedno albo drugie. Nie znam się, jestem poczatkujacy, a chciałbym to wiedzieć żeby w jakiś sposób nie przesadzić z witaminami. Z góry dziękuję za odpowiedź

Darek 06 October 2020 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2069 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1659 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
401 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
301 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
255 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi