SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Jakie ćwiczenia na wypełnienie wcięcia w talii?

kxd12 04 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Czy mając 18 lat mogę spożywać DAA?

Lok 04 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witamjestem tutaj nowy tak że proszę o wyrozumiałość jeśli chodzi o moje pytanie,a dotyczy ono treningu na utratę wagi i treningu na zbudowanie sylwetki,mam 41 lat ważyłem 107kg przy wzroście 179cm,od marca zacząłem robić te treningi. Przyniosły efekt bo obecnie moja waga waha się pomiędzy 81 a 83 kg dodam że ćwiczę 5-6 dni w tygodniu moje pytanie jest następujące miesiąc temu dołożyłem jeszcze to teraz nie wiem czy będzie lepiej jak podzielę te treningi np:poniedziałek,środa,piątek trening kondycyjny a wtorek,czwartek,sobota trening z hantlami proszę poradę.pozdrawiam.

Peter179 04 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Łukasz Zawodnik IFBB

Witam, mam pytanie: szukam odtłuszczonego mleka w proszku, ale bez cukru lub ze zminimalizowaną ilością cukru i nie mogę nigdzie znaleźć, czy Wy, jako Profesjonaliści, wiecie gdzie szukać takiego produktu?

Rudinka999 04 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

moja partnerka ma większe libido niż ja, czy moge jakoś poprawić swoje libido moze jakies suplementy warto stosować? Odżywiam się dobrze

Mariuszek 04 November 2020 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam Aktualnie mam dostęp do siłowni w poniedziałek, wtorek i środe. Chciałbym ułożyć jakiś plan pod hipertofie górnych partii i zastanawiam się nad rozłożeniem partii na dane dni. Aktualnie ćwiczę push pull bez dołu lecz na 3 dni tego nie rozłoże A szkoda tracić jeden dzień treningowy, split klatka, plecy, ramiona też nie wchodzi w grę, gdyż nie jestem już w stanie dodać więcej objętości ani do klatki ani do pleców jedynie do ramion ale nie są one moim priorytetem. Czy jakieś fbw 3 dni z rzędu miałoby sens? Może ktoś ma jakiś lepszy pomysł? Dodam jeszcze, że posiadam w domu 2 hantle ok.10kg więc jakiś trening ramion jestem w stanie zrobić gorzej z klatką i plecami, tak samo brzuch i stabilizacje jestem w stanie zrobić w domu w oddzielny dzień.

Jarolo 04 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam. jeżeli wykonuje ćwiczenia względem rozpisanego treningu i np. w połowie 4 serii ( załóżmy że to ostatnia) mam trening kończyć czy odpocząć chwilę i tą czwartą serię dokończyć?

krzysiek 03 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Cześć potrzebuje planu treningowego Mam tylko drążek Wiek 16 wzrost 187 waga 78

Koleskolak 03 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Mam 14 lat i ćwiczę siłowo na gumach i czy to mi nie będzie szkodziło chodzi o to czy nie urosnę przez to ?

Początkujący 03 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, mam pytanie odnośnie przerwy w redukcji i zera kalorycznego. Redukuję od roku bez przerwy. Waga początkowa 93 kg. Szkopół w tym że nie obliczyłem zera kalorycznego na początku, po prostu zacząłem inaczej jeść i się ruszać. Przy wadze 86 kg obliczyłem zero kaloryczne na poziomie 2720 kcal i ruszyłem z treningiem 3 x w tygodniu FBW. Na dzień dzisiejszy waga 79/80kg i pora na przerwę. W redukcji bo zaczyna być ciężko. I teraz pytanie - czy wejść na zero z początku redukcji 2720 kcal czy na niższe ok 2300 kcal. Wiek 38 lat, waga 79/80 kg aktualnie brak treningów, wzrost 183

Anonim 03 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
1916 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1540 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
361 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
274 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
242 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi