SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Siema 💪 Przychodzę z takim "dużym" dla mnie problemem. A więc Mam 16 lat, ok. 170cm wzrostu i ważę 98 kg Jeśli chodzi o treningi to raczej nic profesjonalnego to nie jest bo jeżdżę na rowerku stacjonarnym +/- godzinkę, robię trening z gumami (głównie z youtuba) i jakieś tam jeszcze lekkie ćwiczenia a aktywność w domu jest znikoma Jadłam 2100 kcal... Nie mam problemów z tarczycą ani nic w tym stylu Wcześniej schudłam 10 kg i waga nagle stanęła teraz odjęłam 100 kcal ale i tak przez miesiąc ani grama nie schudłam Ba, nawet przytyłam kg Więc przychodzę z pytaniem co robię źle? Może jem za mało/dużo kalori? Naprawdę już sama nie wiem Mam nadzieję że ktoś pomoże

Wera 22 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam , kiedy należy warzyć makarony , ryże kasze itp ? Z góry dziękuje

Julka 21 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Dzień dobry, mam 13 lat i chcę zacząć trening z hantlami. Chciałem się zapytać czy jest to dobre rozwiązanie jeśli tak to ilu kilowe te hantle. Myślałem o 4/5kg.

BRMW 21 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam serdecznie, dlaczego gdy ćwiczę boli piecze tylko jeden pośladek drugi tylko lekko tak jakby był nieaktywny? Czy może mieć na to wpływ mocna dyskopatia odcinka lędźwiowego?

Mariola 21 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Siema.niecałe 2miesiące temu z kolegą zrobiliśmy mocny sparing MMA, dzień później zaczęła boleć mnie głowa przy poruszaniu w przód i lekko w bok.od tamtego czasu głowa boli cały czas gdy poruszę nią w przód.ostatnio zrobiłem przerwę 5dniowa od treningów i ból był mniejszy. Czego to mogą być objawy?

Olek 21 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Po tylu oglądanych materiałach i artykułach totalnie ogłupiałem . Jeśli mam 80 kg ,17 lat , nawet dobrze widoczne mięśnie ale +-20 % body fat powonieniem robić full redukcję do 12% czy raczej dekompozycja czyli mieć ciągle te same kalorie . Zawsze w dniu jedzeniowym mam 2.2g białka/kg tłuszczu ok 80g a reszta to węgle . Cel mój to mieć 10% body fat . Jeśli chcecie wiedzieć ile spałam to skacze na skakance tak z pół godziny i robię trening siłowy . Chciałbym jeszcze dopytać do tego wszystkiego ile jeść tych kalorii bo nie za bardzo ufam tym kalkulatorom że powinienem jeść 3k kalorii .

Adrian 20 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Czy ktoś wyleczył w mmiejszym lub większym stopniu chrondomolacje kolana bardzo proszę o wpisy.

Dave 20 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Czy mogę jeść cały dzień to samo ? Rano jem musli lub kanapki z twarogiem o 8 pódzniej około 12 jem 2 tortille z kurczakiem i jajkiem i warzywami . po około 1,2h biorę białko itp i rozpoczynam trening po treningu znowu jem 2 tortille a potem musli lub twaróg lub sałatka z warzywami i kurczakiem.

FilipPlayer126 20 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam. Bylam na romansie i mam wynik ale nie bardzo rozumiem Badanie w sekwencjach TSE,SE,TIRM,w obrazach T1,T2,PD ZMIANY BLIZNOWATE PRZYCZEPU UDOWEGO LCL,Z ENTEZOPATIĄ PRZYCZEPU ŚCIEGNA MIEŚNIA PODKOLANOWEGO.PASMA BLIZNOWATE CHRZĄSTKI STAWOWEJ POWIERZCHNI PRZYSRODKOWEJ RZEPKI ZE ZMIANAMI DEGENERACJI CHRZASTKI STOPNIA 3 W SKALI 4 STOPNIPWEJ POGRUBIONA BŁONA MAZISTA KALETKI NADRZEPKOWEJ. OBRZEK CZESCI PODRZEPKOWEJ CIALA HOFFY. OGNISTA PLYNOWE BŁONY MAZISTEJ KALETKI GŁOWY BOCZNEJ MIEŚNIA BRZUCHOWATEGO ŁYDKI. SZCZERZE NIE BARDZO ROZUMIEM WYNIKU

Wiolka 20 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam czy jak ćwiczę 6razy w tygodniu to dieta 2500kcal na rekompozycje będzie dobra wzrost 158 waga 52 wiek 20

Domin2378 19 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
1695 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1381 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
323 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
243 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
213 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
135 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi