SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Witam, mam pytanie odnośnie stosowania NAC od marki SFD. Jak poprawnie go zażywać, ile tabletek dziennie?

Lechowna 07 December 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Mam 23 lata, Jakie ćwiczenia do wykonywania w domu są zalecane w przypadku dyskretnego zwężenia przestrzeni międzykręgowej L5-S1 kręgosłupa lędźwiowego i prawostronnej skoliozy oraz jak można poprawić stanowisko do pracy przy biurku? Rehabilitację będę miał za 2 miesiące. Czy wystarczy poduszka sensoryczna?

Polishwolf 07 December 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam proszę o ocenę plan, chciałbym spróbować takiego samego fbw 3x w tygodniu. Trenuje również piłkę nożną. Plan serie/powtórzenia Wiosłowanie na chwytem/podciąganie 4x6 pomiędzy serią ćwiczenie dynamiczne z piłką lekarską Przysiad przedni 5x6 pomiędzy serią ćwiczenie dynamiczne z piłką lekarską Face pull 2x12 Wyciskanie sztangi 4x6 pomiędzy serią ćwiczenie dynamiczne z piłką lekarską Martwy ciąg jednonóż 3x8 pomiędzy serią ćwiczenie plyometryczne Brzuch 3x12 Biceps triceps superseries 3x10 PLAN cały poniedziałek i piątek, środa bez nóg.

kimis090 07 December 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Witam, czy mógłbym prosić o pomoc. Jest ktoś w stanie rozpisać mi plan treningowy na Atlasie. Mam 25 lat 150kg 190 wzrostu. Liczę kalorie to jedyna dieta, na która mogę sobie pozwolić po prostu z barku czasu nie jestem w stanie nic innego wprowadzić teraz by szybciej schudnąć. Stram się ćwiczyć 4 dni w tygodniu zacząłem biegać z przerwa dwuletnią ale bolą mnie kolana nie wiem czy to wina stawów czy po prostu zastałem się z barku aktywności fizycznej, pracuje fizycznie 5 dni w tygodniu. Staż ćwiczeń 5 lat z przerwami

Ajjsusbzvzbz 07 December 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam. Na postawie własnego doświadczenia stwierdzam, że genetycznie mam dziurę w dolnej środkowej części klatki, mam słaby dół klatki, słaba góry i nieproprocjalnie dużo mięsa na środku „cyckow”. Moja klata w ciągu tygodnia polega na wyciskaniu na płaskiej sztangi, wyciskanie hantli na skosie, dipy, rozpiętki z góry na dół na bramie oraz przenoszenie hantla nad głowę. Rozmyślam nad wyrzuceniem wyciskania na płaskiej a zwiększenie wyciskania na skosie dodatnim. Oraz jakie ćwiczenia zastosować by poprawić ogólny wygląd klaty i wypełnić dziurę na dole na tyle ile się da? Jeśli trzeba dodam zdjęcie

Folver 07 December 2020 Trening
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Coś na przybranie masy?

damian7229 06 December 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Mam 14 lat i waże 110kg chcę schudnąć przynajmniej 30kg, potrzebuje pomocy bo za 10 miesięcy idę do technikum i nie chcę być pośmiewiskiem.

Sedombek 06 December 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie suplementów tzw piperine chrome i zeń szeń i guarana . Czy mogę zażywać te dwa suplementy jednocześnie czy lepiej jak pierwsze skończę jedne ,a potem zaczne drugie?

Anonim 06 December 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Mam 53 lata, jestem w trakcie menopauzy, która bardzo mi dokucza, przytyłam w ciągu roku 8 kg, mam tez dyskopatię lędźwiową. Czy mogę ćwiczyć na siłowni?

MonikaTM 06 December 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam pisze w sprawie progresu na siłowni najbardziej zależy mi na progresie na wyciskaniu Mam 19 lat 81 kg 185cm moj max to 60 kg 6 razy cwicze od dokładnie roku i mam 0 progresu nie wiem co robić Cwicze 5 razy w tygodniu treningiem push pull legs i dzien w dzien ubolewam o brak efektow :( jest ktoś kto mogłby mi wyjaśnić co robie źle albo jakieś rady aby to zmienić ? Dziekuje bardzo

Kuba 05 December 2020 Trening
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
1695 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1384 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
323 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
243 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
213 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
138 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi