SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Witam mam pytanie czy trening przykładowo jaki stosuje Poniedziałek Klatka barki Wtorek Tricpes biceps Śróda odpoczynek Czwartek Klatka barki lydki Piatek Tricpes biceps uda Jest dobrym treningiem?

Dawod9967 28 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Witam. Jestem początkujący, czy taki plan treningowy będzie w porządku? Trening 3x w tyg. 1.Przysiad 4x8-10 2.Wyciskanie na ławce 4x8-10 3.Martwy ciąg na prostych nogach 4x8-10 4.Podciąganie na drążku 3x Max 5.Dipy 3x Max 6.California Press 3x8-10 7.Uginanie ramion sztangą 3x8-10

andrrzejj 28 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam. Poszukuje planu ćwiczeń do treningu domowego dla osoby początkującej. Posiadam w domu ławeczka z (modlitewnikiem, wyciągiem górnym, urządzeniem do nog) hantle, sztangi proste i łamane. Moim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, ale ze względu że jestem kobietą nie zależy mi na zdobyciu większego umiesnienia. Czy jesteście w stanie mi polecić bądź przygotowac jakiś plan ćwiczeń i określić(%) ile siły wkładać w dane cwiczenie ponieważ boję się zacząć ćwiczyć z gotowymi planami w Internecie które mogą przynieść niepożądane efekty. Z Góry dziękuję za odpowiedź:)

Klaudzia 28 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Dlaczego majac chude kości jest ciężej nabrać masy?

wojtekhe 27 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Siema mam 15 lat 180cm wzrostu i ważę około 100kg chodzę na siłownie 3 do 4 razy w tygodniu jeżdżę na rowerze dość dużo przez co mam bardzo wyrobione łydki na siłowni robie przeważnie biceps i klatkę czasem brzuch pomógł by ktoś w ułożeniu diety albo chociaż co mam jeść a czego nie?

kuba342 27 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Hej dwa dni temu robiłem trening brzucha i od tamtego momentu odczuwam ból w żebrach. Możliwe, że to od tego? Co z tym mogę zrobić? Pozdro

Bartaz 27 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Cześć, na dniach kupilem przedtreningówke STIMUL8 i L argininę AAKG, pierwszego dnia po zażyciu oprócz widocznych wzrostów osiągów pojawił się ból głowy po jakimś czasie w trakcie treningu. Ból z tyłu glowy po lewej stronie, uciskający, uniemożliwiający dlaszy trening ze względu na intensywność i uczucie ucisku, który z czasem stopniwo przechodzi, znika praktycznie i po wznowieniu treningu, znowu się pojawia, lecz już lżejszy. Przedtreningówki stosowałem wczesniej, L argnininę 1 raz. ( STIMUL8 6g miarka zalecana dawka 3g L argininy na 30 min przed treningiem) Ktoś miał podobnie? albo zna problem? myślę, ze to arginina, bo nigdy nie miałem czegoś takiego, ostatnia przedtreningówka N.O. xplode i bez takich akcji, nawet po dwukrotnej porcji.

Dudek78 27 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam, mam zzsk czy to wyklucza trening na siłowni? Pozdrawiam

Mariusz 27 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Czy dałoby się utrzymać pozycję siedząca (na krześle) bez krzesła na samych nogach? Trzeba sobie wypracować bardzo wytrzymałe nogi czy jest to niemożliwe?. Wyjaśnienie: Na przykład ktoś mi zabiera krzesło na którym siedzę i ta pozycja w, której byłem na krześle zostaje, w ogóle się nie ruszam.

Mono 27 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam jestem tu nowy planuje zwalić kilkadziesiąt kg tzn 25 planowałem kupić Susta... Do tego magnez b6 i cynk. Da rade z tym zgubić otyłość brzuszną tzw oponę hehe oczywiście plus pompki, brzuszki, ćwiczenia hantlami 2x30 kg czy jeszcze cos do tego dołożyć? Proszę o pomoc do wakacji chciałbym normalnie wyglądać 😉

Handful 27 March 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2069 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1659 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
401 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
301 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
255 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi