SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Chciałbym kupić produkty marki Deynn gdzie je mogę dostać i coś więcej o nich poczytać?

Martus 08 January 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam. Mam taki problem odnośnie podciągania. Podczas podciągania nachwytem na szerokość ramion nie czuje pleców tylko ręce. Nie wiem czym jest to spowodowane, złą techniką czy co Ale nie wiem co jeszcze mogę robić źle. Oglądałem poprawne techniki itp I wydaje mi sie że robię wszystko dobrze. Jakieś rady?

Kub1907 07 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Hej! Mam dość specyficzne pytanie. Trenujemy od jakiegoś czasu razem ze znajomym, głównie na drążkach i chcielibyśmy się móc jakoś "fair" porównać dla lepszej motywacji ale mamy inną wagę. On ma 176cm i 86kg wagi a ja 174cm i 67kg. Zawsze jest ten problem, że z jednej strony on ma większą masę ciała więc w teori przykładowo podciąganie jest dla niego trudniejsze ale ma też z tą wagą stosunkowo wiecej mięśni. Także, macie jakies porady czy sposoby jak w jakichś ćwiczeniach właśnie na drążkach czy innych aby móc się fair zmierzyć na równych zasadach? Myśleliśmy o dodaniu mi właśnie po prostu jakiegoś ciężaru aby nasza waga była bardziej zbliżona. Tylko wtedy jak ją wyrównamy to z kolei on ma przewagę w tym stosunku mięśni, coś takiego chyba jeśli mnie rozumicie. Dlatego będę wdzięczny jeśli macie jakiś patent czy porady bo fajnie byłoby móc się tak bardziej pomierzyć dla lepszej motywacji i rywalizacji. Z góry dzięki za każdą poradę!

SinCreation 07 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam mam uporczywą fałdkę pod prawym pośladkiem. Jest to mój kompleks i chciałabym to zmienić. Ćwiczę w domu od 2 tygodni. Jestem na deficycie kalorycznym. Mam jedynie ciężarki 1 i 3  kg w domu. To wygląd jakbym miała podwójny jeden pośladek.   Czy są na to jakieś ćwiczenia?

Tasha 07 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam mam problem z progresem w ćwiczeniach , mam 19 lat ćwiczę od półtorej roku i przez rok uzyskałem wynik 8 powtórzeń ciężarem 55 kg w wyciskaniu sztangi leżąc .Przez dłuższy okres nie widzę żądnego progresu , nie czuje aby przybywało mi siły. Ten problem występuje też przy innych ćwiczeniach które robię od dłuższego czasu a dalej nie mam siły na większy ciężar, od razu zadam pytanie o dipy otóż chciałbym wykonywać większą ilość prawidłowych powtórzeń ale cały czas stoję na 3 powtórzeniach. Co mam robić potrzebuje jakiś dobrych sprawdzonych rad które pomogą mi wyrwać się z tego błędnego koła, lubię ćwiczyć ale chciałbym aby te ciężary chociaż trochę się zwiększały bardzo proszę o pomoc i dziękuje :)

bobas 07 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Cześć, mam pytanie apropo otwartej odzywki białkowej rok temu, tzn była ona otworzona raz następnie zamknięta na ten klips i tak sobie leżała. Moje pytanie brzmi czy nadal jest zdatna do picia oraz czy nie straciła swoich wartości? Jej termin ważności to koniec 2021 roku

rtb 07 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Od 2 miesięcy robię masę, ale związku z zamknięciem siłowni zastanawiam się czy nadal warto czy może przestać?. Myślałem, żeby biegać ale czy to coś pomoże?

mich17 07 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam serdecznie. Jaka miałaby być nadwyżka na masie. Mam 14 lat ( dziewczyna ) , od dawna trenuje dla przyjemności, od małego siatkówka a także inne rodzaje aktywności. Waże 51 kg i mam około 168 cm. Chciałabym zacząć budować mięśnie i widzieć ich zarys ale się nie zalać aby potem przy redukcji nie bylo bardzo ciężko a przy tym żeby nie zmniejszyć wypracowanych mięśni. Do jakiej wagi najlepiej dojść na masie ? I ile mogłaby ona trwać ? I jakie produkty najlepiej spożywać, czy wystarczy tylko nadwyzka czy ma byc bardzo zbilansowana dieta ...

Julia13dshcycxjv 07 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam. Chce nabrać masy tylko nie idzie coś nie biorę żadnych odzywek, długo pracuje, a po pracy sie nie chce iść na siłownie w gre wchodzą też delegacje z pracy 1-3dniowe wiec też jest lipa, wysiłek fizyczny w pracy jest spory, nie chodzi mi tutaj o herkulesa tylko chcę nabrać trochę masy, że tak powiem patyk ze mnie :D

Herman12 07 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Z tego co wiem produkty waży się po smażeniu, pieczeniu itp. Czy wtedy wszystko będzie miało tyle samo białka, węgli, tłuszczu czy w niektórych produktach się to zmienia, czytałem gdzieś, że boczek zwiększa swoje białko po smażeniu. Nie mógłbym po prostu po ugotowaniu zważyć jedzenia i w aplikacji zaznaczyć np. gotowany ryż?

monodrey 07 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
1695 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1381 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
323 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
243 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
213 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
135 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi