SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Siemka, mam takie pytanie. Jestem mlodym facetem (21 lat) i chcialbym zaczać dbać o swoj wyglad. Spalić tłuszcz glownie i wyrobić jakieś mięśnie dla samego siebie. Problem w tym ze nie zarabiam kokosow i utrzymuje się sam więc czy jest sens wykupić jakiegoś trenera (tu wchodzi tylko opcja trenera online ponieważ mieszkam zagranica)? Chodzi o to czy opłaca się wydać pieniądze na trenera przez internet... Spotkałem się z wieloma oszustami ktorzy działają na zasadzie kopiuj wklej wyślij i nie jara mnie taka pomoc.

Kamil 15 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jeśli trenuje fbw 3 razy w tygodniu to oplaca sie na na jedym treningu robić głowe krotka na drugim dluga i na trzecim znowu krotka (chodzi o biceps) czy zostać przy jednym cwiczeniu na glowe wewnetrzna ?

Maciek142 14 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam , mam Ok.178 cm i wazę 70kg . Moja sylwetka ma jakieś tam zarysy mięśni lecz to tylko zarysy Jestem chudy . Chciałbym aby moje ręce , nogi , ciało zwiększyło objętość mięśni . Czy dieta pudełkowa typu boodybulider i trening na siłowni powinny przynieść efekty ?

Tomek09 14 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Łukasz Zawodnik IFBB

Czy przedtreningówke mogę wypić godzinę po jej rozpuszczeniu w wodzie? Czy należy ją wypić odrazu?

ZezgonowanaZuzia 14 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam muszę ograniczyć błonnik w swojej diecie (mam wzdęcia i gazy) Wychodzi mi około 70-90gr błonnika. Chce go ograniczyć jak najmniejszym spadkiem mikroelementów. Jakieś porady?Jakieś produkty bogate w witaminy z niską zawartością błonnika?

kimis090 14 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, Pytanie odnośnie zgubienia wiszącego brzucha, nie jestem pewien czy dobrze robie. Jakieś 2.5 roku temu schudłem 26kg na samym kardio i ograniczonej misce po tym przytyłem z 5 kg, obecnie jestem na masie 4miesiące waga 100kg 165wzrostu i wspomaganiu SAA Test Enana 600mg boldek 600mg (test całkowity 5065 meta 50 tabs co 1,5 miesiąca) mieśnien idą siła idzie ale nurtuje mnie cały czas ta wisząca falda tłuszczu. Czy jak wskocze na redu za 2 miechy to jakie środki i czy wogóle uda się zgubić to ustrojstwo? Czy sposób naprzemiennie np 2 miechy masy 2 redu nie będzie lepszy od obecnego. Pozdrawiam

Szogun 14 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Cześć, trenuję boks 5x w tygodniu. Produktów białkowych jest tak dużo że nie jestem w stanie wybrać odpowiedniego... Jakie białko będzie dla mnie najlepsze ? (Jeżeli ma to jakieś znaczenie)

dawidwilk231 14 January 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Witam mam problem bo cwicze juz 6 miesięcy i nie widze efektów na klatce. Jak to poprawić?

Anonim 14 January 2021 Trening
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Czy można zacząć przyjmować Animal Flex (czarny) w ostatnim tygodniu ciąży i dalej po porodzie?

Wodazmiodem 14 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam, niedawno zacząłem ćwiczyć w domu tzn kupiłem cały atlas, sztangę, hantle i chyba już niczego nie brakuje, dokupiłem do tego Kreatynę xplode, whey protection, BCAA, omega 3 i witaminy z magnesem i calcium. Tylko jak tak czytam plany dnia ludzi to każdy robi trening po południu, ja niestety pracuje na popołudnie i robię trening przed pracą. I jak polecacie rozłożyć to wszystko w całym dniu, tzn wstaje rano wale białko i witaminy BCAA, kreatynę i śniadanie a później trening i na końcu białko znowu ? Czy w jakiej kolejności to zrobić ? Jeszcze później w pracy przypakować znowu białko do posiłku i po pracy przed spaniem znowu białko ?

Masa potem masa 13 January 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
1695 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1384 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
323 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
243 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
213 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
138 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi