SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Witam ! Sluchajcie potrzebuje pomocy. Do kwietnia musze zwiekszyc sile i podbic pare kg. Niestety... Mam tylko lamany gryf, dwa hantle , 50kg obciazenia na to i drazek. Nie mam lawki :( Na drazku robie podchwytem 10, nachwytem 6,7. Podpowiedzcie, co i jak moge z tym zrobic.. Dzieki !!

Patryk31 15 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam chciałbym sie zapytać czy polecili byście ćwiczenia na wspomaganie podciągania oprocz samego podciągania? Ćwiczę podciąganie chce uzyskać lepszy wynik i chciałbym robić też jakieś ćwiczenia inne które pomogą mi wzmocnić owe podciąganie Dziękuje za pomoc :)

Kuba 15 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Jakie suplementy brać na redukcji?

aleksandra 15 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Mianowicie mam takie pytanie: Jak wczoraj jeszcze nie było źle (ogólnie ~18% BF, waga 68,5kg na 174cm) to tak dziś mnie podlało wodą (68,80kg nagle 18,7% BF na wadze wskazuje :p) I moje pytanie jest takie - czy wpływa na to, że wczoraj wypiłem prawie 3L wody (niegazowanej)? Czy może twaróg i erytrytol w naleśnikach powinienem wyeliminować z diety? Ponieważ tylko po wczorajszym dniu tak mnie podlało od niepamiętnych czasów. Oraz jak fajnie można się pozbyć wody podskórnej? Dzięki z góry za każdą odpowiedź!

karass 15 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam! Mam 18 lat i chciałbym zrobić redukcję. Według wagi mam 19% Tłuszczu w organizmie, natomiast pozostałosci na brzuchu i nogach sprawiają klopoty. Przez swoje głupie kombinacje i nie przemyślane ruchy bardzo rozregulowałem swój metabolizm i teraz nie wiem co zrobić by dokończyć to co zacząłem. Myslalem nad tym by teraz przez 4 tyg. być na 0 kalorycznym (ok.2500kcal) bez ćwiczeń, a potem przez 4 tyg. (trening cardio/interwały itp.) ciągle na tych samych kaloriach. I tak na przemian do skutku. I tu jest problem czy to ma sens, a jezeli nie to co zrobic lub zmienic. Pozdrawiam

K.U.B.E.K 18 15 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Witam jaka odżywkę polecicie z waszego sklepu przy redukcji wagi i redukcji tkanki tłuszczowej. Pozdrawiam Mariusz 😁

MARIO 15 January 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Dzień Dobry, chciałabym zakupić zestaw witamin VITAMINALL VITAMINS & MINERALS czy one będą dobre dla osoby nie ćwiczącej ale aktywnej ponieważ mam 7 miesieczne dziecko i czuje ze potrzebuje wspomagania witaminami i czy te witaminki będą dla mnie bezpieczne,lat 32 waga 68 staram się dobrze odżywiać ale to sa 2/3 posiłki dziennie i duza ilość kawy. Byłabym wdzięczna za odpowiedz

EmiliaRykaczewska 15 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam wszystkich siłaczów i siłaczki. Bardzo proszę o pomoc. Mieszkam w Anglii, mam dostęp do małej siłowni w piwnicy i chciałbym coś ze sobą zrobić. Pracuję przy taśmie produkcyjnej. Mam 35 lat. Mierzę 182 cm wzrostu i moja waga wynosi 97 kg. Wiadomo najtrudniejszy jest pierwszy krok. Prosiłbym, aby ktoś ułożył mi plan treningowy, żywieniowy oraz suplementacyjny na pierwsze 7 dni, później myślę, że będę w stanie modyfikować sobie plany obserwując i słuchając swojego organizmu. Z góry dziękuję za każdą pomoc i życzę samych najlepszych form w 2021 roku.

little_paker 15 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam. Chodzę na siłownie już 12 lat i przyszedł moment, w którym mam wrażenie, że stoję w miejscu... Mimo regularnych treningów 3x w tygodniu (dawanie z siebie 100%), nieregularnych posiłków (praca mi na to nie pozwala, codziennie inaczej pracuje, częste zmiany nocne + czasami 16h w pracy), to waga spada albo stoi w miejscu + mały efekt na sylwetce i sile. Chciałem zapytać czy polecacie jakieś suplementy, które pomogłyby mi zwiększyć masę mięśniową + przybrać na wadzę. Chodzi mi o coś mocniejszego niż gainery, białka, kreatyny - to stosuje i mimo wszystko przyszedł moment na zastój... Coś w stylu ,,extreme mass" ,,probolan 50" - ale coś sprawdzonego i działającego, a nie fake reklama, jak to pięknie można zrobić sylwetkę w tydzień... Coś co by mi dało kopa (może motywacyjnego) i coś kto sprawdzał to na własnej skórze i śmiało może polecić. Z góry dziękuje za pomoc! Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Forum

Matt 15 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, mam bardzo słabe mięśnie CORE, dodatkowo tkanka tłuszczowa jest na takim poziomie, że nie chcę jej powiększać. Czy do wzmacniania mięśni CORE jest wymagany dotatni bilans kaloryczny? Czy wystarczy, że będę ćwiczył + utrzymywał zero kaloryczne?

Gentelman 15 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
1695 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1384 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
323 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
243 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
213 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
138 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi