SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Cześć jestem na redukcji i mam takie pytanie zjadłem dwa razy w tygodniu makaron sojowy smażony z kurczakiem i warzywami. Wiesz może ile na oko to może mieć kalori? Wiem że nie da się tego powiedzieć nie znając gramatury ale moje zapotrzebowanie to 2300 kcal myślisz że je przekroczylem tym daniem?

Maksym 16 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć Mam 16 lat(191 // 85kg) i około 7 miesięcy stażu na siłowni , obecnie jestem po 4 miesiącach masy na ,której nabrałem około 15 kg, jednakże chciałbym podkreslić ,iż była to ,,świńska masa '' i mam obecnie trochę zbędnej btkanki tłuszczowej.Przybywam tutaj z pytaniem czy jest możliwość w takim stadium zaawansowania progresować na ławce płaskiej podczas redukcji bo nie ukrywam moim odwiecznym marzeniem jest wycisnąć to 100 kg . Czy może jeszcze przeciągnąć te dwa miesiące mase a następnie wlecieć na konkretną redukcje. Pozdrawiam!

WvW1973 16 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, prosze o krótka odpowiedz, po prostu mleko albo woda i tyle, dziękuje i Pozdrawiam

Przemek 16 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, zacząłem robić pompki i podciagac się na drazku i chciałbym zaczac przyjmować kreatyne i dowiedziec się jaki rodzaj najlepiej kupic. Probje zwiekszyc mase.

Morda123 15 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam ! Sluchajcie potrzebuje pomocy. Do kwietnia musze zwiekszyc sile i podbic pare kg. Niestety... Mam tylko lamany gryf, dwa hantle , 50kg obciazenia na to i drazek. Nie mam lawki :( Na drazku robie podchwytem 10, nachwytem 6,7. Podpowiedzcie, co i jak moge z tym zrobic.. Dzieki !!

Patryk31 15 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam chciałbym sie zapytać czy polecili byście ćwiczenia na wspomaganie podciągania oprocz samego podciągania? Ćwiczę podciąganie chce uzyskać lepszy wynik i chciałbym robić też jakieś ćwiczenia inne które pomogą mi wzmocnić owe podciąganie Dziękuje za pomoc :)

Kuba 15 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Jakie suplementy brać na redukcji?

aleksandra 15 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Mianowicie mam takie pytanie: Jak wczoraj jeszcze nie było źle (ogólnie ~18% BF, waga 68,5kg na 174cm) to tak dziś mnie podlało wodą (68,80kg nagle 18,7% BF na wadze wskazuje :p) I moje pytanie jest takie - czy wpływa na to, że wczoraj wypiłem prawie 3L wody (niegazowanej)? Czy może twaróg i erytrytol w naleśnikach powinienem wyeliminować z diety? Ponieważ tylko po wczorajszym dniu tak mnie podlało od niepamiętnych czasów. Oraz jak fajnie można się pozbyć wody podskórnej? Dzięki z góry za każdą odpowiedź!

karass 15 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam! Mam 18 lat i chciałbym zrobić redukcję. Według wagi mam 19% Tłuszczu w organizmie, natomiast pozostałosci na brzuchu i nogach sprawiają klopoty. Przez swoje głupie kombinacje i nie przemyślane ruchy bardzo rozregulowałem swój metabolizm i teraz nie wiem co zrobić by dokończyć to co zacząłem. Myslalem nad tym by teraz przez 4 tyg. być na 0 kalorycznym (ok.2500kcal) bez ćwiczeń, a potem przez 4 tyg. (trening cardio/interwały itp.) ciągle na tych samych kaloriach. I tak na przemian do skutku. I tu jest problem czy to ma sens, a jezeli nie to co zrobic lub zmienic. Pozdrawiam

K.U.B.E.K 18 15 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Witam jaka odżywkę polecicie z waszego sklepu przy redukcji wagi i redukcji tkanki tłuszczowej. Pozdrawiam Mariusz 😁

MARIO 15 January 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
1695 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1381 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
323 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
243 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
213 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
135 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi