SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Siema. Mam spalacz Redox, karnityne, magnez, Omega 3, d3, i chce dorzucić takie Suple jak chrom, berebryna i Ala, kiedy i jak to wszystko dawkować sensownie?

Zainteresowany 27 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Ćwiczyłem na siłowni przez 5 lat, karate shotokan przez 2 i muay Thai pół roku. Było to plus minus 5 lat temu. Chciałbym wrócić do treningów ale na siłowni mógł bym prawdopodobnie trenować regularnie ale ze sztukami walki jest taki problem że mam pracę na 2 zmiany i mógł bym tylko trenować co 2 tygodnie. Czy wogle miało by to jakiś sens i wogle czy nie za dużo tego i co z częstotliwością na siłowni

Nonimant 27 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam wszystkich. Do końca wakacji zostało jeszcze trochę czasu. Zastanawiam się na temat robienia masy. Czy ją robić czy nie robić? Czy zdąże zredukować zgromadzony tłuszcz? Co wy o tym sądzicie. Jakbym zaczął robić masę to obawiam się, że zdąże zredukować i wiadomo jak to później wygląda.

ADmX7 27 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Czuję ból "KOŚCI" przedramienia... wiem że dziwnie to brzmi ale to coś takiego.Co mogę z tym zrobić? Nie miałem tak wcześniej a ćwiczę siłowo od dwóch lat. Pozdrawiam

Paweł 34 27 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, czy mimo skręconej kostki mogę zrobić trening nóg? Czy lepiej odpuścić? Lekarz kazał mi 4 tygodnie siedzieć ale szkoda mi trochę

Łobuz 27 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, chciałbym się dowiedzieć w którym kierunku mam iść. waga 82,6 wzrost 184 16 lat bt 23% aktualnie jestem na redukcji jem 1700kcl, licze kalorie, białko jem z filetu kurczaka, skyrów, twarogów chudych. ćwiczyłem pompki i brzuszki lecz nie widziałem efektów, i zostałem przy redukcji. Moje pytanie, czy powienem ćwiczyć i jeść więcej, czy zostać ba redukcji i zejść do danej wagi. Chciałbym uzyskać mase mięśniową lecz najpierw musze zrzucić chyba tłuszcz. Mogę ćwiczyć pompki itp na redukcji? czy to nie ma większego sensu? Dodam że jest oponka i boczki.

andreww 27 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Waze 60 kg przy 174, 15 lat mam nadal tluszcz na brzuchu, silowe cwicze od grudnia, jak to wygląda, ze duzo osob radzia aby wejsc na zero i cwiczyc? jesli nie mam zbytnio masy miesniowej, tluszczyku troche mam ale bmi w normie, to dalej chudnac czy sprobowac zera kalorycznego? (aktualnie fbw w domu na lekkich ciezarach i interwaly wplatane w dni, staram se byc na deifycie)

taeko666 27 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jeśli osoba wcześniej trenowała i po jakims czasie przytyła to dzięki pamięci mięśniowej szybciej schudnie?.

monodrey 27 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam słyszałem że jak ktoś ma chude nadgarstki to jest mu ciężej nabrać masy mięśniowej, oraz sprzyja to odkładaniu się tkanki tłuszczowej na brzuchu czy to prawda?

wojtekhe 27 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Czy są jakieś cwiczenia z hantlami itp. Żeby być lepszy w zapasach?

monodrey 27 April 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2069 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1660 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
401 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
301 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
255 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi