SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Witam serdecznie :) Chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość aby ktoś mi napisał jak stosować i kiedy niżej wymienione odzywki. Z góry dziękuje :) - Białko Mutant MASS - BCAA MAXX SUPPORT ( allnutrition ) - CREATINE MALATE ( allnutrition ) - CREATINE ( allnutrition ) - HERO PUMP ( allnutrition ) - Vitamax complex plus Chciałem nadmienić, ze trzymam dietę 3500 tys kcal. Pracuje ciężko po 10 h na budowie jako cieśla i ćwiczę po pracy ok 1 h dziennie

Malowany 01 February 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Mam 19 lat, 161cm i 60 kg. 5 miesięcy temu zaczęłam dietę. Waga stoi od 1,5 miesiąca. Schudłam już 10 kg. Ćwiczę sporadycznie, ale chodzę codziennie na spacery około 3 km. Chciałabym zacząć ćwiczyć sumiennie co drugi dzień. Od początku diety liczyłam kalorie z aplikacja, która na dzień dzisiejszy liczy mi 1445 kcal. Podobno to za mało i kilogramy wrócą. Jeśli to za mało to jak to naprawić? czy ktoś potrafiłby obliczyć mi te kalorie bo jak probuje to robić to na każdej stronie liczy mi inaczej.

OliwiaN 01 February 2021 Dietetyka
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Mam 173 cm i ważę 49. Polecilibyście mi jakieś odżywki na przytycie?

anonim1111 31 January 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Mam 18 lat kobieta, i mam pytanie chciałabym utrzymać wagę i moje pytanie to co mogłabym suplementować po treningu w celu uzupełnienia po treningu zamiast posiłku,?

Paulina 31 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, czy można zażywać w tym samym czasie spirulinę z coleus forskohlii?

VamosR 31 January 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Żeby schudnąć trzeba spalić więcej kalori niż się zjadło? Na pewnej aplikacji pisze, że spaliłem 1900 kalorii, a zjadłem 2300 dodam, że jestem na diecie wiec na ujemnych kaloriach.

Hmm 31 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, ostatnio dowiedziałem się, że powinienem jeść około 2500 kcal. Wcześniej jadłem 1800 i schudłem około 7kg, ale waga od ponad miesiąca stoi. Chciałbym wiedzieć czy z dnia na dzień mogę przejść z 1800 kcal na 2500 kcal i czy przy planie treningowym który jest poniżej warto dodać codziennie 6000 kroków. I chciałbym się dowiedzieć czy ten tryb życia jest mało aktywny, aktywny czy np. Umiarkowany. Mogę też dodać, że jak rozpocznie się spowrotem uczęszczanie do szkoły w jakimś stopniu aktywność się zwiększy. Wiek 15 lat Waga 78 wcześniej przed dieta 85 Wzrost 177 Poniedziałek trening siłowy + 6000 kroków reszta dnia raczej przeleżana Wtorek Cardio + 6000 kroków reszta dnia przeleżana Środa trening siłowy + 6000 kroków reszta dnia przeleżana Czwartek Cardio + 6000 kroków reszta dnia przeleżana Piątek trening siłowy + 6000 kroków reszta dnia raczej przeleżana Sobota + niedziela pewnie 6000 kroków lub więcej reszta dnia przeleżana.

Mj 31 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, ostatnio zacząłem robić pompki narazie robię niewielką ilość bo nigdy tak nie ćwiczyłem ale zauważyłem że gdy robie pompki to lewa ręka jest lekko dalej wysunięta niż prawa o max. 1cm. Gdy postawie ręce równo to już jest problem i zrobie max 5 pompek a gdy lewa ręka jest lekko do przodu to lepiej mi się robi. I pytanie czy mogę robić tak z lewą ręka lekko wysunięta czy nie będzie wszystko pracować tak jak trzeba?

Radekdrops 30 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Chciałabym zrobić chłopakowi prezent tylko mam problem bo nie wiem co wybrać. Ćwiczymy razem już od jakiegoś czasu (około roku) - w tym była przerwa od ćwiczeń na parę miesięcy, ale od niedawna znowu zaczęliśmy. Chłopak ma 20 lat i ćwiczy siłowo oraz chciałby schudnąć z brzucha- w tym celu zaczął treningi cardio, interwały. Nie wiem jakie suplementy, produkty mogłabym dla niego zamówić żeby był zadowolony oraz żeby były dobrze dobrane. Z góry dziękuję za pomoc.

Emila 30 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć mam pytanie, jestem tu pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość chciałabym zbudować masę mięśniową pośladków i pytanie czy wystarczy pić odżywki białkowe lub inne suplementy i jakieś treningi ( oczywiście w domu) więc ciężko stwierdzić czy jest poprawnie robiony i jak znaleźć w ogóle dobry trening na początek ? Może ktoś podpowie ???

Nnnnnn 29 January 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
1695 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1384 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
323 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
243 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
213 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
138 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi