SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Witam chcialem powiedziec mam 15 lat i mam strasznue zapadnietą klatke i nie wiem co mam robic jak sie poloze to boli mnie strasznie kregoslup pomoze ktos?

Kuba 06 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam mam pytanie po 8 tygodniowym cyklu stosowania creatyny jaka dluga zrobic przerwe przed nastepnym cyklem. Pozdrawiam

mar.sok. 06 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam. Mam pytanie czy dobrze spozywam gainera. Wstaje o 10 i przed śniadaniem jem gainera 100g, 15 minut po gainerze jem śniadanie, o 12 robie trening ktory trwa max 2 godziny. Godzine po treningu jem obiad i do tego jem gainera naraz. Pozniej przed kolacja czyli gdzies o 19-20 jem gainera i po gainerze 15 minut jem kolacje. Mam 15 lat mam ponad 185cm i mam szybka przemiane materii nie jestem w stanie przytyc. I mysle ze taki gainer mi pomoze. Waże narazie 60kg

Grzesiek Węglowski 06 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Cześć, chciałbym zacząć stosować kreatynę, mam jednak problemy z krwią ( zbyt duży hematokryt i duża ilość krwinek czerwonych). Czy stosowanie kreatyny nie spowoduje podwyższenia tych wskaźników (krew będzie jeszcze gęstsza)?

the__bozz 06 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Czy jest sens wchodzenia na dodatni bilans kaloryczny pomimo 3 miesięcznego stażu na siłowni i nie do końca opanowanych ćwiczeń siłowych czy pozostanie na zerze i po opanowaniu wszystkich niezbędnych ćwiczeń zabrać się za dietę na rozbudowę masy mięśniowej proszę o radę.

Nikodem W 06 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Czemu przez jakiś czas, około dzien, ważyłem 74kg?. Ogólnie ostatnio mniej ważyłem 77 mi wyskakiwało, ale nagle dzisiaj do 79 podskoczyło.

Hyhyhh 06 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Łukasz Zawodnik IFBB

Dzień dobry, czy ważąc 43 kg powinnam przyjmować suplementy typu glutamina lub kreatyna, kiedy moje treningi skupiają się głównie na pośladkach? Czy sobie darować i spożywać tylko białko po prostu?

Nacia 05 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam W zeszłym tygodniu, od poniedziałku, zacząłem dietę oraz staram się ćwiczyć, ze względu na moją nadwagę. 189 cm wzrostu, 112.6 kg, lat 20. Dzisiaj pierwszy raz doświadczyłem bólu nadgarstka słabszej ręki. Podciąganie, pompki, deska - to wszystkie ćwiczenia, które mogą obciążyć moje ręce i nadgarstki. Podczas pompek i deski opieram się na pięściach i trzymam ręce w "prostej linii" Biorę witaminy, jem nabiał, kupię gumy do ćwiczeń oraz ściskacze, żeby ćwiczyć również nadgarstki. Co jeszcze powinienem zrobić ? Na co powinienem zwrócić uwagę podczas ćwiczeń ?

Jaksa1703 05 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Podczas trenowania brzucha (wznosy koła, n Lsit itp.) bolą mnie biodra do tego stopnia że muszę przerywać serię w momencie gdy brzuch nawet porządnie tych ćwiczeń nie poczuł. Czy jest coś co mógłbym sam zrobić w domu czy należy iść z tym do jakiegoś lekarza?

Jakub 05 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

chcę zgubić minimalny tłuszczyk i dążę do uwidocznienia mięśni, co robić? w planie treningowym zaznaczyć, że chcę schudnąć, utrzymać wagę, czy przytyć?

Wiki55 05 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2069 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1660 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
401 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
301 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
255 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi