SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Jakie przerwy stosować między seriami w poszczególnych etapach?

Pinia 06 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Mam 16 lat 180cm 66kg i od 2 miesięcy jestem na diecie mającej na celu doac mi parę kilogramów.Jednak mimo dość dużej ilości kalorii dziennie bo około 3400 masa wogóle nie idzie do góry wręcz spada tak samo z % tłuszczu ,czy powinienem ograniczyć treningi. Ćwicze dwa razy w tygodniu FBW po +/- 2 godziny widzę postępy ale z zaleceń dietetyka powinienem przytyć jestem zakłopotany.

Piasek 06 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Siema. Mam pytanie jak mocno się dociąć. Mam 186 wzrostu 95kg.Nie buduję masy mięśniowej choć jestem trochę mam tych mięśni ale także tłuszczu.Bardziej trenuje sporty wytrzymałościowe choć teraz miałem dłuższą przerwę i się zlałem. Chce do sierpnia jak najmocniej się dociąć i uwidocznić te mięśnie oraz z uśmiechem zobaczyć się w lustrze. Pozdrawiam

Stydnia 06 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Witam. Mam 183 cm wzrostu, waga 100kg. Podczas pandemii ,trenowałem a przynajmniej jak się dało w parku, mając do dyspozycji gumy i ławeczkę. Niestety zachorowałem bardzo poważnie na Covid 19, byłem w szpitalu. Dość szybko po wyjściu doszedłem do siebie. W parku trenowałem, jak była znośna pogoda. Bo wiadomo że jak jest ulewa to się nie potrenuje. Mam pytanie a zarazem prośbę. Czy jest jakiś w miarę dobry spalacz tłuszczu, który można łączyć np z białkiem lub kreatyną. Pozdrawiam.

Terminator 06 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Siema od czego zacząć, bo powiem że zaczynając od 100 pompek dziennie nabawiłem sie kontuzji albo treningi które robie powoduja ze mam zakwasy nawet tydzien-są za potężne na każdym wyciskam z siebie siódme poty. Jak powinienem zacząć trenować żeby progresować a jedocześnie żeby moje zakwasy nie były na tyle mocne żebym nie mógł zacząć kolejnego treningu. Powinienem robić na początku mniej powtórzeń niż nawet na staandardowym treningu który powinienem wykonywać aby jakoś powoli adaptować swój organizm do wysiłku czy jak. I czy zakwasy po jakimś czasie ustępują?

Lueeeno 06 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam mam pytanie czy jest jakiś supelement aby uzupełniać błonnik w diecie?

Dejvu95 05 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

jak mogę wyrzeźbić brzuch, mam 15 lat ważę 65kg, mam 171 cm wzrostu, na jaką mam przejść dietę, ile jeść i co jeść, co trenować i ile? chciałam dodać że najwięcej tłuszczu mam w okolicach bioder, bardzo dużo i obrzydliwie to wygląda ale walczę z tym od jakiegoś czasu na siłowni

jessikoksi 05 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, planuję zakup kreatyny 500g https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Creatine-opis36148.html#opis, czy smak naturalny odpowiada bez smakowej z opisu ? Pytam, ponieważ bezsmakowa jest bardziej wartościowa w sam monohydrat.

marekmostowiak 05 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam trenuję 8x w tygodniu czy izotek będzie miał na to jakiś negatywny wpływ? Czy ten lek ma wpływ na kondycję i regenerację?

Anonim 05 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam .Pięć tygodni temu stopa wywinęła i złamałam piątą i trzecią kość śródstopia.Piąta mała szczelina ale trzecia z lekkim bocznym przemieszczeniem .Po konsulatacjach aż u dwóch lekarzy noszę ortezę.Zaznaczam obaj tak powiedzieli .Po ostatnim rtg na krórym wyszło że piąta zrasta się ok ale trzecia zalewa się kiepsko jeden z lekarz kazał mi mimo wszystko chodzic juz o zwykłym bucie.Przy asekuracji obu kul.Drugi z lekarzy kazał jeszcze chodzic w ortezie. Dla własnego dobra oczywiscie tak robię .Załatwiłam sobie też oczywiście prywatnie magnetoterapie i laser - dopiero zaczełam..Zaden z lekarzy mi tego nie zalecił mimo moich sugesti.Już mam dosyć lekarzy .Sama mam się leczyć ? Co to jest pytam?Wiem może jestem niecierpliwa a leczenie musi potrwać.Zrastanie kośi to indywidualna sprawa .Pytam tylko z kąt te rozbieżności w opiniach.Mam dziwne wrażenie że pozostawiono mnie samą sobie .,Juz samam nie wiem co mama robić .No bo przecież to nie oni będą kuleć..Prosze o opinię i pomoc .

King12 05 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2069 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1659 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
401 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
301 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
255 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi