SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Witam, byłby ktoś w stanie rozpisać mi plan treningowy? Bo samemu coś niezbyt dobrze mi to wychodzi, cel tego planu to budowa masy mięśniowej, 3x w tyg, wtorek,czwartek,sobota, a jeśli chodzi o sprzęt to posiadam ławkę, gryf prosty, gryf łamany, 2 hantelki, ketlebell 10kg, wyciąg górny i dolny z drążkiem szerokim i krótkim :))

Wendruu 13 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jeżeli wyciągam mięso z zamrażalki i wrzucam na patelnie i po usmażeniu waży 140g to liczyć to jako 140g mięsa, czy jako 200g? Gdzieś kiedyś czytałem, że ze 100 gram odciągnąć 30g. Psikam olejem w sprayu, więc tego oleju jest znikoma ilość.

Trushi 13 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Witam mam pytanie odnośnie mojego planu treningowego czy jest ok? i czy może wprowadzić do niego jakieś zmiany. Robie w poniedziałek: klata wyciskanie ławka i wyciskanie hantlami 3 serie, biceps ćwiczenie 21 oraz hantle 3 serie, barki Środa: brzuch, klata, triceps Piątek: plecy, przedramie, klata

ipiot17 13 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Co zrobić z odstającym/wzdętym/podlanym brzuchem przy prawidłowej wadze ciała? Mężczyzna lat 23. Wzrost 176cm Waga 71kg. Mogę podesłać foto.

crystaLk1ng 11 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, posiadam hantle(2), które maksymalne obciążenie mają 40kg, można zmieniać. Podczas treningu zapewne będę musiał zmieniać ciężar, a to trochę zajmuje. Z tego co się dowiedziałem to kolejność ćwiczeń ma znaczenie. Stąd pytanie czy przy zmienianie obciążenia będzie miało na coś wpływ, czy może nic to nie zmieni. Głównie chodzi mi o odpoczynek, który zostanie wykonany pomiędzy zmianą ciężaru.

monodrey 11 June 2021 Trening
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Jak nazywa się ta partia i jak ją trenować ponieważ mam dość szerokie talerze biodrowe i wydaje mi się że wyżej niż przeciętna osoba zaczepione najszersze grzbietu co powoduje niezbyt miłe dla oka w głębienie

Anonim 11 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam! Mój syn ma 15 lat i zaczął chodzić na siłownię. Martwię się, ponieważ nie chce żeby zrobił sobie krzywde, nadal się rozwija i nie jestem pewna co do ćwiczeń z ciężarami. Ostatnio zaczął mówić o odżywkach i nie jestem pewna co do tego pomysłu. Chcę je brać, nie po to żeby nabrać masy, tylko żeby zrobić rzeźbę. Nie chce być ogólnie duży, tylko ładnie wyrzeźbiony. Proszę o fachową poradę. Jakie powinien robić ćwiczenia i jeśli może brać jakieś suple to jakie. Dziękuję

Dagmara_Sow 11 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam. Mam 21 lat, przy wzroście 158cm wazę 82kg. W ciąży przytyłam 20kg które mi zostały i nie mogę ich zrzucić, wszystkie badania mam w normie. Stosowałam już thermo speed extreme bez efektów. Stosuje deficyt kaloryczny jednak bez ćwiczeń, ze względu na operację którą przeszłam nie mogę ćwiczyć zostają mi spacery. Czy jest coś co może mi pomoc wrócić do dawnej wagi?

Pysieqq 11 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Myślicie że trening Arnold split (klata/plecy, barki/ramiona, nogi) to dobry trening?

szymooo 10 June 2021 Trening
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Dzisiaj zamówiłem gumy oporowe i chciałbym wiedzieć czy można je wykorzystać w połączeniu z hantlami podczas treningu i jak.

gber 10 June 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2069 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1660 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
401 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
301 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
255 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi