SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Czemu przez jakiś czas, około dzien, ważyłem 74kg?. Ogólnie ostatnio mniej ważyłem 77 mi wyskakiwało, ale nagle dzisiaj do 79 podskoczyło.

Hyhyhh 06 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Łukasz Zawodnik IFBB

Dzień dobry, czy ważąc 43 kg powinnam przyjmować suplementy typu glutamina lub kreatyna, kiedy moje treningi skupiają się głównie na pośladkach? Czy sobie darować i spożywać tylko białko po prostu?

Nacia 05 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam W zeszłym tygodniu, od poniedziałku, zacząłem dietę oraz staram się ćwiczyć, ze względu na moją nadwagę. 189 cm wzrostu, 112.6 kg, lat 20. Dzisiaj pierwszy raz doświadczyłem bólu nadgarstka słabszej ręki. Podciąganie, pompki, deska - to wszystkie ćwiczenia, które mogą obciążyć moje ręce i nadgarstki. Podczas pompek i deski opieram się na pięściach i trzymam ręce w "prostej linii" Biorę witaminy, jem nabiał, kupię gumy do ćwiczeń oraz ściskacze, żeby ćwiczyć również nadgarstki. Co jeszcze powinienem zrobić ? Na co powinienem zwrócić uwagę podczas ćwiczeń ?

Jaksa1703 05 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Podczas trenowania brzucha (wznosy koła, n Lsit itp.) bolą mnie biodra do tego stopnia że muszę przerywać serię w momencie gdy brzuch nawet porządnie tych ćwiczeń nie poczuł. Czy jest coś co mógłbym sam zrobić w domu czy należy iść z tym do jakiegoś lekarza?

Jakub 05 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

chcę zgubić minimalny tłuszczyk i dążę do uwidocznienia mięśni, co robić? w planie treningowym zaznaczyć, że chcę schudnąć, utrzymać wagę, czy przytyć?

Wiki55 05 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Siemanko takie pytanko mom waga 75 cały czos i nie mogą przytac już nie chodzi o mase mięśniową tylko sama masa.potem się to ubije . Co mom robić żeby przytyć

Bajkowy 05 May 2021 Dietetyka
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Siemka. Mam pytanie kiedy brac gainera w dzień, i zeby to bylo dopasowane do moejgo dnia. O 11 jem śniadanie o 13-14 jem obiad, i 10 minut po obiedzie robie trening. O 19 jem kolacje.

Grzesiek Węglowski 05 May 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Hej, da się wyrzeźbić kaloryfer na samych ćwiczeniach bez stosowania diety? Wzrost ok.180cm Waga 60kg 19lat. Jestem szczupły mam dobrą przemianę materii na brzuchu nie widać tłuszczu i widać trochę kratę, jak dobrze się zepnę to nawet widać trochę sześciopaczka, postanowiłem wziąć się za ćwiczenia tylko nie wiem od czego zacząć i nie chciałbym za bardzo stosować diety. Jeśli są takie metody to fajnie byłoby coś w miarę szybkim czasie. Koledzy śmieją się że chudy chłopak z kaloryferem to tak jak duże cycki u grubej laski, więc fajnie byłoby go zrobić :D

ChuderlaczekXD 05 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć! Mam 25 lat, 185cm wzrostu, wagi około 75kg. Chciałbym dowiedzieć się, jak najskuteczniej pozbyć się zastanych mięśni, stawów, ogółem wszystkiego. Jestem strasznie mało giętki, do tego zbyt wiele nie podniosę. Wizyty na siłowni sprawiały mi dość spory problem, przez znikomą rozciągliwość mam problem nawet z poprawnym podniesieniem hantla. Po dwóch miesiącach zauważyłem jednak, że mój kręgosłup poprawia swoją postawę (automatycznie zacząłem ściągać łopatki, prostować się), jednak pandemia wszystko zepsuła. Powoli podobno mamy się otwierać, stąd moje pytanie: jak skutecznie i najszybciej jak to możliwe doprowadzić się do jakiegoś sensownego stanu? Przy okazji nie chciałbym sobie zrobić krzywdy :) Pozdrawiam

Pstrfj 04 May 2021 Trening
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam obniżyłem z nisko estrogeny jak się naprawić?

wls1916 04 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
1695 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1381 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
323 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
243 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
213 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
135 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi