SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Jakie są skutki brania kreatyny w wieku 12 lat i czy wogle jakieś są a a jak jakieś są to czy można je jakoś ominąć dziękuję za każdy pomocny komentarz :)

kubuś12lat 26 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Ile kalorii powinnam jeść na redukcji? Mam 17 lat, ważę 69 kg przy wzroście 173 cm, ćwiczę codziennie ok. 40 minutowe treningi cardio, a tak poza tym prowadzę raczej siedzący tryb życia (bardzo mało chodzę w ciągu dnia, max. 5 tysięcy kroków).

zxvzia 26 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam mam 13 lat i chciałbym schudnąć mam hantle 5kg i drabine ważę 57kg

Gruby gość 26 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Gdy podnoszę ramię do góry tak jak w pozycji bicepsy przodem, to z prawej strony klatki piersiowej mam jakby twardą półkulę, chyba jest to po prostu mięsień problem w tym, że z drugiej strony tego nie ma. Dokładnie nie wiem co to ponieważ nie jestem zbyt chudy i raczej aż tak dokładnego zarysu klatki nie mam. Stąd pytanie co to może być?

ezra 26 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Mam 12 lat i mam 33cm w bicepsie czy to dużo?

VXcafebartek 25 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Czy można wykonywać trening fbw x5 w tygodniu jak jest się w miarę początkującym? Jakie to niesie za sobą plusy, a jakie minusy.

dew 25 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Witam, mam 16 lat, ważę około 77kg. Niedługo są wakacje, planuje redukcję już wcześniej, ale przez wakacje chcę na tyle przyspieszyć redukcję żeby chudnąc 1kg na tydzień. Przez sporą ilość wolnego czasu będę miał więcej czasu na ćwiczenia, chodzenie itp. Przez co chciałbym się dowiedzieć co robić żeby spalać jak największą ilość kalorii. Jakieś różne triki na redukcji, czego nie jeść itp. Chciałbym się też dowiedzieć ile mam schudnąć żeby mieć procent tkanki tłuszczowej w ciele na 10-12%.

frfe 25 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, otwierają siłownie i czas wrócić do treningów. W związku z powyższym zacząłem robić pompki w domu, codziennie po kilkadziesiąt. Dzisiaj przy wykonywaniu pompki pies wytrącił mnie z równowagi i łokieć mi sie przeprostował. Teraz czuje ból w okolicy bicepsa (w dolnej części) czy mogłem coś zerwać ?

Michu 25 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

3 lata temu przewróciłam się przy kabinie i udeżyłam nogą o brodzik, miałam bardzo stłuczoną nogę obok kości piszczelowej. Od kolana po palce stopy noga była opuchnięty i przechodziła wszystkie etapy kolorów. Były 3 serie zastrzyków przeciwzakrepowych, maści różnego rodzaju. Ale nie do końca wszystko zeszło. Został obrzęk który powiększa się przez chodzenie,jest bolesny. Może ktoś wie co zastosować, może komuś coś pomogło.

Marika 25 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Czemu jedzac 2300 kcal wygladam lepiej niz jedzac 1700? Mam 15 lat 145 cm I 32 kg. Aktywnosc umiarkowana ,od zawsze niedowaga .Czuje jakby moje cialo nie reagowalo na jedzenie I go nie pamietalo . Jakie jest moje zapotrzebowanie?

Lenka222 24 May 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Łukasz Zawodnik IFBB
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
1695 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1381 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
323 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
243 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
213 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
135 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi