SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Ostatnio podczas pomocy, przy przenoszeniu szyn usłyszałem małe pyknięcie w nadgarstku i lekki ból. Nadgarstek nie spuchnął, ani nic, nie ma żadnego krwiaka ani śladu na skórze, jednakże nadgarstek boli gdy wykonuję rotację ręką w dwie strony (w ostatnich momentach). Co to może być i jeżeli nie czuję bólu podczas ćwiczeń to mogę ćwiczyć? PS. po rozciąganiu górnej części przedramienia ból przy rotacji znika, ale wraca po chwili.

Andrzej Byku 21 November 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Наша компания является ведущим предприятием, которое специализируется на поставках ветоши обтирочной х/б https://vetosh-optom.ru . Мы полностью посвящаем себя клиенту и его пожеланиям по приобретению качественной продукции. Мы верим в то, что клиент не просто заключает с нами договор о сотрудничестве, а доверяет нам важнейшую составляющую своего бизнеса.

Danairhync 21 November 2021

czy przy chorobie Hashimoto można chodzić na siłownię? i jak ustawić dietę?

blondyna 20 November 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam czy pomoże ktoś w sprawie zwichnięcia Stawu biodrowego ( wypadł z panewki i był nastawiony) Cały czas bóle i bóle Od półtora roku na kulach. Dzięki. Pozdrawiam

Jarek.. 20 November 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam. Trenuje boks, chce nabrać trochę masy mięśniowej, Aktualnie ważę ok 63 kg, ze względu na moją kategorie wagową nie chciałbym przekroczyć 66 kg. Chcę nabrać trochę siły i wytrzymałości mięśniowej. Nie chodzi mi o rzeźbę. Moje pytanie brzmi: Czy przy jedzeniu takiej ilości kalorii żeby utrzymać moją obecną wagę spełnię swój cel? Czy spożywając np tyle samo kalorii ile teraz ale zwiększyć podaż białka do tych 2.2 g lub więcej na kg masy ciała i przy regularnych ćwiczeniach zwiększę swoją masę mięśniową? Czy muszę zwiększyć ilość kalorii? Dodam ze jedzenie na masie tak jak w moim przypadku według kalkulatora sfd 3000 kcal byłoby dla mnie problematyczne przez szkołę. Dlatego chciałbym utrzymać dzienna ilość kalorii która spożywam ale zwiększyć masę mięśniową.

BartekRBZ 20 November 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Czy po odstawieniu tribulon black miał ktoś problem z zanikiem libido?

Czarnyczarny 20 November 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Siema. Jest tu ktoś po operacji stawu ramiennego metodą Latarjet i pomimo długiego czasu rekonwalensecji ma powikłania pooperacyjne? Ja jestem 8 miesiąc po tej operacji, ostatni miesiąc męczyłem się z płynem w panewce podbarkowej i rzekomo to wyleczyłem, ale uczucie i dźwięk trzeszczenia przy ruszaniu ręką nadal został. Ręka nie boli i nie mam ograniczeń ruchowych.

KaPa 20 November 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Mam 28 lat i mój poziom testosteronu to 280 ng/dl, wydaje mi się że jak na mój wiek to niska wartość, mimo że śpię 7-8h dziennie, mam zbilansowaną dietę i ćwiczę regularnie od roku. Czy w takim wypadku warto wspomóc się jakimś dopingiem, jeśli tak to jakim?

Blanco17 19 November 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Pytanie odnośnie leriodyzacji czy naprawde trzeba to robić bo mnie szczerze interesuje sylwetka mało siła i czy robienie bloków siłowych jest potrzebne albo powiedzmy że nie zbyt mam ochote się tym wsztlystki przejmować tylko jako osoba bardziej zaawansowana nadal sobie ćwiczyć i starać się co 3 tygodnie dokładać ciężar czy wcześniej to czy też musze tą całą periodyzacje ofarniać bo qole sobie cały czas treniwać nie wiem 3 serie 10 powtórzeń i mieć to daleko. Oczywiście robić delude. A i gdy jestem w dłuższym etalie redukcji to czy powiniennem zmniejszyć objętość?

Kar888 18 November 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam Od pół roku trenuję muay thai jednak w tygodniu mam tylko dwa treningi a chciałbym trenować więcej. Mam możliwość trenowania również drugiej sztuki walki ale nie wiem co wybrać Mam do wyboru kickboxing i bjj Dodam że w przyszłości planuję przejść na mma

Brajju777 18 November 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2069 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1659 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
401 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
301 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
255 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi