SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Witam mam problem odnośnie do moich ramion. Mianowicie podczas ćwiczeń na ramiona (głównie biceps), odczuwam w mojej lewej ręce dziwne wewnętrzne "ciepło", przy czym odrazu tracę wytrzymałość. Dla przykładu gdy robię jakieś ćwiczenie na biceps, to lewą ręką dam radę zrobić jakieś 6 powtórzeń i tracę w niej "czucie" (Nie czuje w ogóle bólu wytwarzanego przez ćwiczenie, tylko po prostu już nie dam nawet podnieść tej ręki), przy czym odczuwam a drugą ręką robię jeszcze na spokojnie 2 razy tyle. Powróciłem do ćwiczeń po 5 miesiącach, wcześniej nie miałem takiego problemu, wszystko szło bardzo ładnie w parze.

holiba16293 21 December 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Dobry wieczór mam pytanie czy można brać równocześnie l karnitynę, zielona kawę, garciana Cambridge i piperyne? Chciała bym schudnąć 5 kg Rano jeżdżę na rowerze spiningowym około 30km a wieczorem x uczę z Chodakowska. Z góry dziękuję

M...... 20 December 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Mam 14 lat i chce przybrać na masie wazę 60 kg co mam jejsc druga sprawa chce mieć większa łapę jakie ćwiczenia robić obecnie robie pompki podciąganie się na drążku i hantle co mam jejsc i jakie ćwiczenia robic ?

Patryk 20 December 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Witam chcialem sie zapytac jak szybko tluszcz z brzucha zrzucic, mam 14 lat, 180 wzrostu, okolo 70 kg wagi, cwicze duzo i mam juz praktycznie miesnie brzucha nawet git ale sa pod warstwa tluszczu i chce to spalic

PILCHASEK 20 December 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam mam pytanie dotyczące suplementu creatine mega Caps od Olimpu.Na stronie pisze by brać 4 kapsułki i tu nie wiem czy mam brać 4 na raz czy rozłożyć je na cały dzień czyli np rano po południu wieczorem i przed snem ?

Paki3.18 20 December 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam . Czy można łączyć to wszystko ze sobą z grupy sfd . " Burn4all " "vitaminall" "mag b6"

E16 20 December 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć, kilka lat temu dostałem komputer, przez co przytyłem i to sporo (ok 105kg) Aktualnie ważę 80 kg, lecz jem 2000kcal dziennie (przez kilka mies) , wyczytałem duzo, ze to bardzo mało tak na prawdę, chciałem jak najszybciej zrzucić i całkiem wyszło, ale chodzi o to ze chciałbym zrzucac moze dłużej kg ale zdrowiej, czy jeżeli dodałbym teraz nie wiem z 300kcal to beda kilogramy wracac?

mateuszpongowzki 20 December 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Co to jest nabicie kreatynowe?

Swieżak 20 December 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Mam 14 lat i chodzę do 8 klasy moim celem jest dostanie się do liceum sportowego a marzeniem aby zawodowo biegać w biegach sprinterskich. Jak powinienem trenować aby zostać sprinterem?Z góry dziękuje.

Bolek 19 December 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witm, od roku trenuje w domu na drążku i na poręczach inspirowałem się treningiem według Arnolda, który swego czasu był udostępniony na Państwa stronie. Zaczynam od podciągania nachwytem, potem pompki na poręczach, odwrotne wiosłowanie, pompki na jednej ręce, na koniec robię kilka serii brzuszków. Ostatnio myślałem, żeby dodać sobie podciąganie podchwytem, głównie dlatego, żeby bardziej zaangażować bicepsy, nie jestem pewien czy to dobry pomysł ze względu na to, że podciąganie nachwytem już robie i czy nie będzie to zbyt dużo jak na jeden trening. Jeśli nie jest to głupi pomysł to druga sprawa, gdzie wpleść to ćwiczenie, czy może być zaraz po podciąganiu nachwytem. Trenuje co drugi dzień dodam jeszcze.

Początkujący 19 December 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2069 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1659 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
401 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
301 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
255 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi