SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Witam mam pytanie do osób zapoznanych w tym problemie.Od 2 lat mam kręgozmyk o zsunięciu 3mm i musiałem zrezygnować w rozwijaniu swojej gry w piłke.Od zawsze byłem bardzo aktywny ficzycznie (silownia itd) i ta wada bardzo mi w tym przeszkadza. Pytania które chciałem zadac to czy z tym problemem moge trenować boks wiadomo nie zawodowo,ale dla sienie. Z góry dzięki za odpowiedz:)

Jakub!1234 26 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

CZY ISTNIEJE MOZLIWOSC OTRZYMANIA ULOTEK RELAMOWYCH SUPLEMENTÓW ,W CELU ZAPOZNANIA SIE PRZED ZAKUPEM

ANNA 26 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Potrzebował bym na początek schudnąć ponieważ mam cycki oraz trochę brzucha potem zbudować masę mięśniową czego bym potrzebował jakis plan treningowy lub nie wiem ????????????? Czytaj więcej na https://zapytaj.sfd.pl/schudnac-i-zbudowac-miesnie-q668

adrian123 26 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Potrzebował bym na początek schudnąć ponieważ mam cycki oraz trochę brzucha potem zbudować masę mięśniową czego bym potrzebował jakis plan treningowy lub nie wiem ?????????????

adrian123 26 November 2020

Dzień dobry , pisze z pytaniem czy można łączyć BURN4ALL FAT REDUCTOR i GREEN TEA w kapsułkach.

asik009 26 November 2020

siema mam 11 lat trenuje piłkę ręczną i regularnie ćwicze czy mógłbym spożywać cytruline?

milosz123eo 25 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Mam 15 lat i próbuję przybrać na wadzę przez ostatnie 5 miesięcy przybrałem ok.6/5 kg ale to po zażywaniu 1 miarki gainera co 2 dni godzinę po treningu i irytuje mnie to że co jakiś czas moja waga spada a po 1tygodniu lub 2 znów rośnie co mogę zrobić aby utrzymać aktualną wagę aby nie spadała?

Patryk DNT 25 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, mam pytanie odnosnie kreatyny. Zastanawiam sie czy te droższe kreatyny są lepsze od tych tańszych. Znajomy mówi że wszystko to jest to samo. Konkretnie chodzi tu o monohydrat. Co powiedzie o takiej kreatynie ? Warto ?

SzymonStrzała 25 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

warzę 74kg wzrost 1,80m ćwiczę na drążkach z ciężarem i bez( głównie street workaut ) moim celem do do marca jest dobić 85kg a potem to przerobić na masę mięśniową. Moje pytanie dotyczy jak dobić do tej wagi. Chciałbym wiedzieć jakie dokładnie spożywać wysoko kaloryczne produkty ale nwm dokładnie jakie. Ćwiczę do ćwiczę 3 razy w tygodniu full body oprócz nóg. Jem zawsze po treningu dużo biała( twaróg 300g, odrzywka białkowa) a w dni nie treningowe jem normalnie.

kamkim 25 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Łukasz Zawodnik IFBB

Ile gram ma miarka z gainera gainer delicious? Na opakowaniu jest napisane że 2 miarki = 100 g . Mam wątpliwości bo ta miarka wydaje się być duża

Damian 25 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski