SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Witam, mam 12 lat i jedynie 140cm, co mogę zrobić aby trochę podrosnąć? Moi koledzy maja min. 150, a trochę starsi po 160, a ja taki kurdupelek...

sensei 27 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Witam grono obserwuję dużo tematów i jestem tutaj z pytaniem odnośnie teścia lub czegoś na przyrost ćwiczę 6 miesięcy i stoję w miejscu szukam kogoś kto pomoże w tym chemicznym temacie póki co było redu z 98 na 82 kg 31 lat 170 cm pomoże ktoś?

Rafi1989 27 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam wszystkich COS O MNIE : wiek 44 wzrost 181 waga 109 siłownia jak to w tych czasach , aczkolwiek ogromną cześć kazdego dnia pochłania praca ( elektryk) czasami bardzo intensywne fizycznie dni , czasami spokojne. Od kilku lat spore problem0y z testosteronem, w Polsce w klinice chciano mi pomóc plastrami ( w wieku 36 lat jego poziom odpowiadał dziadkowi 80+ ). Huśtawki humorów , huśtawki energii. Po wypiciu kubka kawy / herbaty/ wody bebech jak w 8 mies ciazy Jem tyle ze największe suchary z głodu by popadały (czasami miska owsianki na mleku na śniadanie, zapycha mnie na cały dzień) , waga leci do góry jak cholera. wszystko odkłada się na brzuchu , opona z tira , wg kalkulatorow BMI 31 lub 35 CO ROBIC ? PROSZE O POMOC Wiem, że pytajac na takich grupach można dowiedzieć się najwięcej.

hanys77 27 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam mam pytanie czy moge się podciągać i robić dipy po rekonstrukcji acl (zerwanego więzadła którą miałem jakieś 3 tygodnie temu) bo coś słyszałem że przeszczep może się rozciągnąć i osłabić czy to prawda

Konrad 27 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Mam pytanie czym moglbym zastapic ohp, jeszcze nie mam z tym problemu bo nie dzwigam duzego obciazenia, ale podnosze sztange z ziemi nie ze stojaka poniewaz cwicze w domu i posiadam ubogi asortyment

Kamil 27 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Dzień Dobry aktualnie mam 16 lat, 39 kg wagi i 153 cm wzrostu, mam 5 procent tkanki tłuszczowej oraz zanikła mi miesiączka przez zaburzenia odżywiania.. Codzienną 6 razy w tygodniu wykonuje trening interwałowy po 8/9 tabat.. Czy nie jest to zbyt duża ilość i czy nie przeszkadza?

Alexa1212 27 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Chciałbym zgubić kg (głównie z brzucha) i wzmocnić klatkę. Chciałem Ćwiczyć 5x w tygodniu- interwał- abs- interwał - klatka - interwał. Czy to dobry pomysł?

Marek 26 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Czy można mieć za słabe palce do ćwiczeń siłowych? Głupii brzmi ale wydaje mi się że mogę nie mieć do tego predyspozycji? Moje palce nie wytrzymują ciężaru, tak jak by chwyt był za słaby! ? Czy jest jakaś choroba albo wada z tym związana?

Bezsilny 26 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam Was i proszę o pomoc...mój mężczyzna jest niesamowicie zbudowany i uwielbia przenosić swoje kulturystyczne zajawki do naszego zwiazku. Ostatnio zaproponował byśmy w konkretnej sytuacji... wykorzystali jego drążek w futrynie ale moje ręce okazały się za słabe. Coś naciągnęłam i boli okropnie od barku do łokcia 😣Czy mogła bym prosić o kilka ćwiczeń które wzmocnią moje ręce? Chciała bym wrócić do tematu.

GabiBi 26 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam , mam 30 lat ważę 76 kg mam problemy z nabraniem masy mięśniowej i dobra przemianę materii , chciałbym przytyć około 10 kilo . Stosowałem już białko Soya protein isolant 2 kg i nic nie pomogło . Proszę o poradę co i w jakich ilościach stosować? , dla uzyskania masy .

Krzysztof 26 July 2021
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
1695 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1381 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
323 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
243 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
213 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
135 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi