SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Dzień dobry pisze z zapytaniem w sprawie kreatyny Chciałbym dowiedzieć się jakie będzie ona miała skutki uboczne po zażywaniu jej w wieku 16 lat oraz czy w ogóle się opłaca.

max 05 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Zaczynam robić masę . Jakie najlepiej zażywać suplementy

Jacob 04 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Agata Trener personalny

Czy 16 latek ćwiczący na siłowni może przyjmować białko np. Wpc80 i kreatynę ? Pozdrawiam , Daniel

Daniel 04 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam,chciałabym zapytać jak mogę przejść z diety 1000-1200 kcal na 1700 kcal ? Mogę to zrobic z dnia na dzień, czy lepiej stopniowo ? Ćwiczę każdego dnia godzinę. Jeśli przejdę na 1700 kcal to też będę chudła czy mój organizm źle zareaguje i zacznę tyć? Mam 21 lat , 166 cm wzrostu i ważę 64kg, nie zauważyłam efektów, a moja waga spadła.

W 04 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jak zwiększyć podciągania na drążku ? Mój rekord to kilka podciągnięć 5-6, ale i to zależy od dnia. Podobno negatywy albo podciąganie się z obciążeniem powinno pomóc, ale w moim przypadku to nic nie daje. Wiem, że ważna jest też regularność, której nie zawsze przestrzegam. Od roku stoję w miejscu.

Michał300 04 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Witam, od jakiegoś czasu trenuje kalistenikę, ćwiczenia jakie wykonuje to:podciąganie na drążku, pompki na poręczach odwrotne wiosłowanie i pompki. Na początku wszystko było dla mnie wyzwaniem i ledwo dawałem radę robić parę powtórzeń,z czasem jednak przyszedł progres i mój trening zrobił się bardziej wytrzymałościowy ze wzgledu na dużą ilość powtórzeń w każdym ćwiczeniu. Zacząłem eksperymentować z obciążeniem, do pompek na poręczach dokładam sobie 30 kg, do podciągania na drążku 15 kg, następnie wykonuje odwrotne wiosłowanie i pompki bez obciążenia z dużą ilością powtórzeń, zastanawiam się czy taki mix treningu wytrzymałościowego i siłowego ma sens i czy jedno nie wyklucza drugiego. Jeśli ktoś z Państwa znajdzie czas i chęć żeby mi odpowiedzieć, to będę wdzięczny :)

Początkujący 04 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Dzień dobry, mam pytanie czy jest to możliwe że gdy biorę keratynę i beta alanine już około miesiąca i dopiero teraz mam biegunkę, gorączkę, ostre drgawki, ból głowy, oraz jest mi bardzo słabo i nawet zemdlałem mam też odruchu wymiotne zastanawia mnie to bo nie wiem czy mam z tego zrezygnować czy to nie jest tego wina.

Marcel 04 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Cześć! Przygodę z siłownią zaczęłam na wakacjach-efekty są, sylwetka ładnie się zarysowała, ale w wyniku tego wszystkiego „zgubiłam” lekko tyłek i chciałabym ładniej wyrysować brzuch oraz plecy. Zastanawiam się na zakupem kreatyny lub białka i nie wiem, która opcja i jaki produkt byłby dobry na początek, jakieś wskazówki?

vvick 04 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jak trenować podczas redukcji by jak najbardziej pobudzić mięśnie by nie stracić ich dużej ilości? Chodzi głównie o intensywność i częstotliwość treningu.

FranekA 04 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Witam mam 15 lat ćwiczyłem z ciężarami rok narazie zaprzestałem z powodu bólu kręgosłupa i przeniosłem się na trening z własną masą ciała. 18 podciągnięć i 40 pompek na 6 serii odpoczynek około 4 min. Chcę się zapytać czy jeśli się przeniosłem z ciężarów na ten trening to nie utracę mięśni?

Norberto2115 04 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2069 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1659 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
401 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
301 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
255 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi