SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Cześć, od dłuższego czasu widzę dysbalans mięśniowy klatki piersiowej (już przed rozpoczęciem trenowania na siłowni). Jeden z mięśni jest większy niż drugi. Aktualnie ćwiczę 2 miesiące na siłowni fbw 3 razy w tygodniu. Na klatkę ćwiczenia raz hantlami raz na ławce płaskiej + na koniec zazwyczaj dodaje pompki zwykle i diamentowe. Jak mogę zniwelować tę różnicę? Prawdopodobnie na jakiś czas zrezygnuje z wyciskania na płaskiej ponieważ głównie czuję podczas wyciskania mocniejszy mięsień.

Zabuza22 10 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Ćwiczę na silowni około półtora miesiąca, na początku brałem kreatynę jednak po doglebszym zapoznaniu się z tematem odstawiłem kreatyna na później i przymierzam się do białka mass on z allutrition. Ale moje pytanie dotyczy czy zacząć brać cytruline czy jeszcze poczekać jak z kreatyna a może zacząć brać razem z kreatyna

Rkk 09 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jakie ćwiczenia mógłbym wykonywać aby zacząć podciągać się na drążku. Jak narazie robię 60 pompek dziennie. Czy to wystarczy? I ile czasu może zająć nauka podciągania.

Bartosz 05.2008 09 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Hej, potrzebuję dobrze ułożonego planu treningowego na zbudowanie pośladków dla osoby zaawansowanej. Taki plan zmienia się co 3 miesiące ? Co ile dokładać obciążenie ? Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

TakaJa 09 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Cześć mam taki przypadek biorę kreatynę już coś ponad rok mam 17 lat i mega sylwetkę poza tym nie biorę nic i ostatnio mam problemy z brzuchem Ale wydaje mi się że dostałem nietolerancji laktozy bo po mleku jest masakra a pediatra mówi że to sterydy i mam tego nie brać bo będę szukał dawcy organów 😆 Z wątroba wszystko okej i z nerkami też I jakby co zrobić słuchać starszego lekarza czy jak

KUCZI KK 09 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Mam pytanie,czy jest możliwe że z powodu częstych oraz intensywnych treningów nie czuję mocnej pompy mięśniowej? Zacznę od tego że zacząłem ćwiczy sztangą prostą biceps rok temu,co drugi dzień robiłem trening i na początku odczuwałem dość mocną pompę w bicepsie już po pół godziny ćwiczeń(przez ok.pół roku)a od kilku miesięcy pompa mięśniową jest mało odczuwalna,z czego może to wynikać?

damiankolasinski614 09 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Dzień dobry, Chciałabym kupić u Państwa jakies shake które mogły by mi zastąpić 1-2 posiłki dziennie. Czy mogłabym uzyskać taka poradę, dodam również, że zależy mi na utracie wagi. Pozdrawiam Justyna Korzeniak

justyna_886 09 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Dzień dobry, mam uczulenie na mleko krowie oraz na laktoze. Chcę pójść na siłownię i mam pytanie czy istnieje jakieś białko na bazie mleka od krowy lub owcy?

Kubusiendo 09 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam witam mam pytanie odnośnie redukcji, a dokładniej jak się za nią zabrać? 18 lat, 170cm, 83kg. Trening siłowy 3-4 razy w tygodniu, 1 dzień cardio. Deficyt kaloryczny na poziomie -700kcal. Czy jestem na dobrej drodze, czy może powinienem coś zmienić?

Przerzutek 09 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam mam pytanie odnośnie tego produktu https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_AEROFUEL_INTRA_BOOST-opis40298.html#wartosci Z tego co przeczytałam na stornie to "czysta" kreatyna to nie jest |zawiera dodatki | ( 30 min przed treningiem biorę cytruline )TO miałam zamiar brać PO treningu. Czy jest to dobry pomysł czy lepiej zainwestować w inny produkt lub może sama odżywka białkowa wystarczy ?

Wiktraa 08 January 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2069 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1660 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
401 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
301 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
255 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi