SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Witam, czy mogę łączyć ze sobą piperyne + chrome, green tea, ashwagandha oraz coleus forskohlii? Jeśli nie to co najlepiej łączyć ze sobą i jak dawkować?

Aleksandra 16 February 2022 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam, od paru dni boli mnie mięsień dwugłowy ramienia (to chyba biceps) przy podciąganiu. Uczucie jest takie jakby podczas podciągnięcia nagle prawie ramo straciło siły i przy odpuszczeniu ramię trochę pobolewa, przeszkadza to w podciąganiu mocno. Dodam, że 2x w tygodniu robię trening FBW i 1x w tygodniu trening kalistenistyczny. Mniej więcej w sobotę podczas treningu FBW, zrobiłem trochę głupotę i wyciskałem ciężary bez większej rozgrzewki. Chciałbym się dopytać czy to wina tego czy coś innego i jak sobie z tym radzić. Z góry dziękuję za odpowiedź.

MrNewit 16 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Czy w wieku 15 lat mogę ćwiczyć hantlami 2x 10kg????

tevrsss 16 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam mógłbym poprosić o plan żywieniowy na przybranie masy mam 13 lat i wzrost 183

Kewin 16 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Siema, mam 16 lat i ważę jakoś 115kg przy 190 trenuje 3 razy w tygodniu siłowo i 2 razy sztuki walki. Od mniej wiecej 3 miesięcy męczę sie z bólem kolan (podczas chodzenia po schodach, biegania itd.) który nasila sie po bieganiu czy teningu nóg (bolały mocno nawet podczas chodzenia czy wstawania). Byłem z tym u lekarza, poszedłem na prześwietlenie i wyszło "nieznaczne, niesymetryczne zwężenie szpar stawowych.Lateralizacja rzepek.". Gdy wróciłem do lekarza rodzinnego powiedział on że mam po prostu dbać o kolana i nie ćwiczyć tak często. Problem jest taki że gdy miałem okres braku jakichkolwiek treningów kolana bolały mnie nawet podczas chodzenia po schodach. Aktualnie od 2 tygodni odpuszczam trening nóg bo np. wykroków nie jestem w stanie zrobić zupełnie. Co mam zrobić żeby ból ustąpił ? Jakieś suple czy może specjalistyczny lekarz (jak tak to jaki) ?

Figusek 16 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, Jaki suplement diety będzie najlepszym rozwiązaniem na brak energii i motywacji do ćwiczeń? Chciałbym zacząć od kreatyny, czy będzie ona dobrym rozwiązaniem?

Andrew 16 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Mój wzrost to 183cm. Od miesiącach chodzę na siłownie. Moja waga na ten moment to 96/97kg przed siłownia moja waga to 100kg. Pracuje w biurze 2 razy w tyg. Potrzebuje czegoś na spalenie tłuszczu i pozbycie się wody z organizmu

Szymon 16 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Cześć, czy plan treningowy na tydzień Pull Push Leg Pull Push Wolne Wolne Będzie dobrym rozwiązaniem dla osoby średniozaawansowanej. Z obciążeniem 60-70% swoich możliwości.

Krecik420 16 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Ważę ok. 64 kg przy 172 cm wzrostu i mam 16 lat 5 razy w tygodniu trenuje tajski boks plus dziennie robię minimum 10 tysięcy kroków. Mam pytanie odnośnie diety redukcyjnej bo chciałbym spalić trochę tłuszczu. O ile powinienem obniżyć kalorie żeby nie utracić mięśni, mieć siłę na treningach i spalić tłuszcz?

nachossandwich 16 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Znacie jakieś dobre ćwiczenia do rozciągania na szpagat? chodze na kickboxing i denerwuje mnie że nie moge wysoko kopnąć. Ćwiczenia bez pomocy 2 osoby, treningi mam 2x w tygodniu. O mnie- mam 12 lat i tak w miare lekko rozciągniey do pełnego mi dużo brakuje. Prosze o naprawdę szybkie ćwiczenia i słyszałem że jestem "za młody" ale takie odpowiedzi tylko mnie demotywują więc prosze, konkrety a nie suche rady dla początkujących

xberix 16 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2069 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1660 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
401 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
301 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
255 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi