SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Wczoraj zrobiłam sporo fikołków bez żadnej rozgrzewki i po długim czasie nie robienia ich. Dziś kiedy wstaje kręci mi się w głowie i chce się wymiotować. Czy to może być spowodowane tymi fikołkami? Nie jest mi nic innego oprócz tych dwóch rzeczy

Takadlasiebie 21 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Jakie suplementy dla osoby początkującej? Najlepiej prosiłbym o takie suplementy które mają największe potwierdzenie działania. Chciałbym rozpocząć rekompozycję jakie będą najlepsze suplementy działające żeby nie wydawać kasy w błoto?

DeDe1909 21 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Jakie suplementy dają największe efekty? Jakie suplementy tak naprawdę mają największy procent działania?

DeDe1909 21 October 2020

Mam 168.5 cm wzrostu (mama ok 164cm tata 185cm) i 15 lat. Ostatnio napisała do mnie agencja modelek. Powiedzieli, że podoba im się moja uroda ale jestem za niska i potrzebuje urosnąć do min 172cm. Czy jest szansa jeszcze tyle urosnąć?

Wnonim 20 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam. Nietypowa sprawa, bo pisze z zapytaniem w imieniu siostry. Lekarze stwierdzili Hashimoto, bierze eutyrox o dawce 68. Narzeka na złe samopoczucie, rozdrażnienie, problemy z utrzymywaniem wagi, wody, ogólnie bałagan, a wizyty i porady lekarskie raczej zbyt wiele nie pomagają, więc pomyślałem, że zapytam tutaj, bo wiem , że są osoby które mają sporo wiedzy..

Kkrzychu93 20 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

witam, mam problem w zastoju w wyciskaniu leżac, który utrzymuje się od pół roku, próbowałem dziesiątki sposobów i nic nie działa, w wyciskaniu mam pewien punkt ruchu który jest najtrudniejszy i do tego momentu wycisne a potem nie moge jej docisnąć i koniec, wyciskanie to zakała mojego treningu, progresowałem w dipach, wzmacniałem rotatory itd. ale na klate ciężaru większego jak 70 kg nie wycisne. Szukam jakiejś na prawde mocnej metody, aby wicisnąć większy ciężar ( chociaż o 10 kg) proszę o pomoc

pAgni 20 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Jakie suplementy tak naprawdę działają? Które suplementy są potwierdzone naukowo że działają? Gdzie są takie strony z takimi wynikami?

DeDe1909 20 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam co kupić do domowej prostej "siłowni"?

kubciuszek 19 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Hej jestem Dominik chce trenować ale nie wiem jak zacząć sprzęt jaki mam to 2 hantle po 2kg i 2 ciężary po 5kg raz na tydzień mam drążek do dyspozycji diety nie trzymam jem normalnie to co rodzice gotują moim celem jest uwidocznic i nie wytrzymalsze mięśnie Lat 13 Wzrost 160 Waga 57kg

Ninik 19 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, mam problem z plecami. W trakcie treningu pojawia się nieznośny ból odcinka krzyżowego. Lekarz nie stwierdził żadnych nieprawidłowości. Ćwiczenia też wykonuję prawidłowo. Co mogę stosować aby ból ustąpił? Uniemożliwia on bowiem najprostsze ćwiczenia.

Rastan110 19 October 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Nasi eksperci
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
567 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
554 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
158 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
107 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
96 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
91 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
16 odpowiedzi