SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Witam serdecznie , chciałem się zapytać czy jak sie zacznie brać meta anabolon to czy można brać do tego kreatyne lub białko ?

Maks 04 November 2020 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jak można sprawdzić czy ma się potencjał do wyciskania ciężarów ?Bo już dwa lata trenuje i nie widzę prawie żadnego prawie progresu.Czy to się da sprawdzić po budowie kostnej mogę wyciskać duże ciężary?Dodam ,że mam też tendencje do tycia .

diox96 04 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Co jeśli masuje, przytyłem 2kg A nagle waga stoi? Jem wystarczająco kcal dziennie.

bartek/kk 04 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Witam. Zacząłem dietę ketogeniczną wraz MyFitnessPalem (aplikacja) żeby liczyć udział węgli tłuszczy i białka i nie przekraczać zapotrzebowania kalorycznego oraz tłuszczy nienasyconych (mam nadciśnienie). Po jakimś czasie potrawy zaczęły mi puchnąć w ustach, orzechy, ryby, avocado, jajka... Nie jestem zawodowym kucharzem. Mam opcje kateringu dietetycznego o nazwie keto które ma w swoich potrawach do 10% węgli ( nie więcej niż 50g). Czy przy takich wartościach podtrzymam ketozę? (na forach trafiam na rozbieżne informacje że Max 5%W albo max 20g) Moje aktualne wyniki ciał ketonowych glukometrem to 0,6.

Kajetan 04 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jestem 3 miesiące po porodzie 12 kg do zrzucenia. Zaczęłam jeść mądrze i zdrowo posiłki bogate we wszystko co potrzebne bynajmniej się staram . Ćwiczę 5 razy w tygodniu . Pytanie jeśli chodzi i bialko którego czasami brakuje mi w posiłkach jakie białko wybrać i ewentualnie kiedy najlepiej je stosować jako dodatek do posiłku lub zastępczy posiłek

Spaulina 04 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jakie ćwiczenia na wypełnienie wcięcia w talii?

kxd12 04 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Czy mając 18 lat mogę spożywać DAA?

Lok 04 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witamjestem tutaj nowy tak że proszę o wyrozumiałość jeśli chodzi o moje pytanie,a dotyczy ono treningu na utratę wagi i treningu na zbudowanie sylwetki,mam 41 lat ważyłem 107kg przy wzroście 179cm,od marca zacząłem robić te treningi. Przyniosły efekt bo obecnie moja waga waha się pomiędzy 81 a 83 kg dodam że ćwiczę 5-6 dni w tygodniu moje pytanie jest następujące miesiąc temu dołożyłem jeszcze to teraz nie wiem czy będzie lepiej jak podzielę te treningi np:poniedziałek,środa,piątek trening kondycyjny a wtorek,czwartek,sobota trening z hantlami proszę poradę.pozdrawiam.

Peter179 04 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Łukasz Zawodnik IFBB

Witam, mam pytanie: szukam odtłuszczonego mleka w proszku, ale bez cukru lub ze zminimalizowaną ilością cukru i nie mogę nigdzie znaleźć, czy Wy, jako Profesjonaliści, wiecie gdzie szukać takiego produktu?

Rudinka999 04 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

moja partnerka ma większe libido niż ja, czy moge jakoś poprawić swoje libido moze jakies suplementy warto stosować? Odżywiam się dobrze

Mariuszek 04 November 2020 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog
Nasi eksperci
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
567 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
554 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
158 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
107 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
96 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
91 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
16 odpowiedzi