SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Witam, od 3 tygodni jestem na redukcji i moja waga ani drgnęła, wręcz przytyłam 400g. Spożywam dziennie około 1500-1800 kalorii i 138g białka, 91g tłuszczu i 207 g węgli, ćwiczę siłowo 3-4 razy w tygodniu i cardio 1h na orbitreku, przyjmuje BCAA, kreatynę i dodaje białko jeśli mi go brakuje. Co robię źle że waga nie spada, ograniczyć kalorie jeszcze?

ada2307 16 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Dzień dobry. Ćwiczę raz dziennie 40-55 minut (interwały, rabaty o cardio). Większość dnia zajmuje mi nauka (liceum). Mam jeść 2400 kcal. Czy to nie za dużo w stosunku do aktywności? Dziękuję za odpowiedź 😉

Angelika 16 November 2020 Trening
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Dzień dobry. Czy taki plan rozłożenia kcal jest odpowiedni? Ile białka, tłuszczu i węglowodanów powinnam jeść (dieta na przytycie, a nie masę)? Nie lubię zbytnio tłuszczów. Czy 800 kcal na obiad to nie za dużo? 500 300 800 300 500 Pozdrawiam i dziękuję

Angelika 16 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Łukasz Zawodnik IFBB

Dzień dobry, Chciałabym wiedzieć jakie ćwiczenia wykonywać w domu, i jaka dietę, żeby mieć ładna sylwetkę i zgrabne nogi? Mimo ze nie mam nadwagi, moje nogi są zbyt grube i maja dużo tłuszczu. Ogólnie od bardzo dawna nie ćwiczę i mało się ruszam wiec moja sprawność fizyczna jest słaba, mało mięśni. Dziękuje

anna 16 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jakie ćwiczenia mogę wykonywać na małych gumach do ćwiczeń? A jakie ćwiczenia na większych jakie są różnice w ćwiczeniach? Które są lepsze te większe czy mniejsze?

DeDe1909 15 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Potrzebuje jakiś produkt na śniadanie ... rano wyjeżdżam i nigdy nie mam czasu zjeść śniadanie (nie uprawiam sportów) chce mieć jakieś wartościowe śniadanie

szymek261 15 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, chciałbym was dopytać co mam robić. Mam dietę stosuje białko, gainer i monohydrat. Wogole nie widać po mnie żadnej różnicy po stosowaniu diety 2msc jedynie siłowo coś tam na klatę 5kg więcej ale chciałbym aby było to po mnie widać. Czy opłaca mi się brać jakieś boostery testosteronu?

michal3302 15 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Zawsze mam problem z dietą, a zwłascza z dobijaniem białka. Znam wiele produktów z wysoką ilością białka ale nie wiem czy są zdrowe? W taki typowy dzień na przykład dzisiaj, białko pozyskałem z jajecznicy z 2 jaj wraz z bagietką, z obiadu kurczak gyros + domowe frytki z ziemniaków. I zwłaszcza po obiedzie kończy się moja wena, nie mogę niestety kupić białka, bo mama mi nie pozwala. Słyszałem też, że białko np. z makaronu pełnoziarnistego, nie jest pełnowartościowe, czyli nieważne. A więc - Jakie są więc dobre produkty na dobicie białka?

bemxio 14 November 2020 Dietetyka
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Siemka, mam 192cm i skacze mniej wiecej 330cm. Ważę 70kg i mam dosyx słabe nogi,na treningu skocze 3 razy wysoko potem brak sił. Czy jest szansa ze wyskok mam w tzw genach ? Czy jest szansa na wyskok 360cm?

Dawid26514 14 November 2020 Trening
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam moja koleżanka tydzien temu doznała urazu stawu skokowego dokładniej po przeswitleniu powiedzieli jej ze to pekniecie kostki,jakie jest prawidłowe postępowanie przy peknieciu,bo o tym akurat nigdzie nie mogę znalezdz,wszedzie jest o złamaniach albo skreceniavh lub zwichnięciach, a do czego podpiąć pekniecie.czy na to stosuje się gips?jakie postępowanie zeby w miarę szybko joga wrocila do ruchu ile czasu trzeba nosic usztywnienie jaka rehabilitacja?

Edyta 14 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta
Nasi eksperci
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
567 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
554 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
158 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
107 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
96 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
91 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
16 odpowiedzi