SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

jaka kreatyna najlepsza na pozątek monohydrat ale jaka firma itp budżet dowolny najlepiej smakowa

koska 04 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam mam na imię Adrian, mój problem polega na tym ze schudłem do 72kg lecz nie robiłem przy tym nic, i moje ciało wyglada jak bym ważył około 100kg moje pytanie brzmi, czy muszę zastosować diete czy wystarczy tylko trening? Oraz czy jeżeli będę musiał mieć diete czy nie spowoduje to dalszej utraty wagi?

Adrian 04 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Jakie są przyczyny bólu bicepsu, przy prostowaniu reki i dotyku po treningu?

henry 04 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Czym się różni trening siłowy ze skoliozą i bez. Czego unikac?

Marcin 04 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

czy opłaca się jakieś suplementy kupić na rozpoczęcie przygody z siłownią?

kacper 04 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam chciałbym dać plan do oceny fbw, wiem że jest tego kupa tematów ale już mi ręce opadają z doborem planu nawet przez trenerów. Chodzi mi głównie o wzmocnienie mięśni jak i rozbudowę i poprawę czasu w biegach i pompkach. Jestem żołnierzem i zaniedlugo egzaminy z wf, trenuje 3 x w tyg i po treningach chodzę pobiegać bo między dniami treningowymi nie mam na to czasu. Proszę o opinię planu i czy lepiej biegać może nie w dni treningowe,bieganie to ok 5 km. Trening podzielony na A i B i potem tak w kółko ABA BAB A Wyciskanie na ławce 4x10-12 Żołnierskie siedząc 4x10-12 Przysiady 3x15 Francuskie sztanga 4x10-12 Brzuszki B Martwy ciąg 4x5-7 Podciąganie 4x5-7 Wiosłowanie 4x10-12 Biceps duplikacja 4x12-15 Pompki Siłownia domowa wyposażona w ławeczkę, stojaki, gryf, hantle i obciążenie w sumie 85 kg ale tyle mi starczy.Wiem że troszkę mało treningu na różne partie ale to że względu na brak czasu. Dziękuję za odpowiedź

Denat 03 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam Ćwiczę 5 razy w tygodniu push, pull, legs (nogi tylko raz w tygodniu), i mam pytanie gdzie mógłbym dorzucić kolejny trening nóg? Push czy pull? I jakie najlepiej ćwiczenia robić.

Mati 03 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Witam . Zaczynam ćwiczyć po dłuższej przerwie waga95 kg przy wzroście 178cm . Dieta jest ogarnięta już . Jakie kupić odżywki żeby tłuszcz znikał a mięśnie rosły . Mam wesele za 4 miesiące i pasuje jakoś wyglądać 😀

Maxbzyk3 03 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam. Mam 17 Lat Mierzę 195 cm i Warzę około 107 kg. Ostatnio zmobilizowałem się do walki z tkanką tłuszczową, ponieważ brzuch i ramiona i głównie nogi mam pokryte ogromem tłuszczu, który zasłania skutki 3 lat mojej ciężkiej pracy na siłowni. Niestety do tej pory nie miałem kultury osobistej i przywiązania do treningu, ale teraz chciałem to zmienić. Ostatnio przeszedłem na dietę zmniejszając spożywane tłuszcze na tyle, na ile jest to zdrowe i bezpieczne. Moja obecna dieta waha się w zakresie 1900 - 2000 Kcal. Chce przyznać, że jestem zupełnie lewy w suplementach diety. Ostatnio zakupiłem suplement, a właściwie spalacz tłuszczu CUTS4ALL, oraz Odżywkę Białkową posiadającą bardzo mało węglowodanów / cukrów. Chciałem zapytać, czy takie wyjście jest odpowiednie podczas redukcji tkanki tłuszczowej a żeby nie tracić tkanki mięśniowej i na co zwracać największą uwagę w diecie. (Dodam tylko, że trenuje od 4 do 6 razy tygodniowo).

Martin_Szef 03 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam.Czy trenując bicpes z tricepsem należy wykonywać najpierw 3 ćwiczenia na bicpes a potem 3 ćwiczenia na triceps, czy wykonywać na zmianę - jedna seria na bicpes, potem na tricpes i tak na zmianę?

Dabdap 03 February 2022
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
1785 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1443 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
335 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
258 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
223 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
141 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi