SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie pytania

Dzień dobry. Mam taki problem ponieważ od kwietnia do października schudłem 26 kg Otóż ostatnio ważyłem się i miałem niestety 200 g mniej zaskoczyło mnie to ponieważ ćwiczę dużo co 2 dni robię interwały codziennie spacery po około 5-6 km (nie robię tego od początku redukcji rotuje ćwiczeniami czy to rower czy pilka nożna) w między czasie jakieś luźne ćwiczenia. nie trzymam się żadnej diety po prostu mniej jem około 1800-2000 kcal dziennie .Chce też zaznaczyć że od tygodnia przyjmuje białko sfd WPC Plus i czy mogło odbić się to na tym że może faktycznie schudłem lecz ćwicząc i zażywając białko mógł się stać tak że tkanka uległa redukcji lecz nie widać tego z powodu przybrania masy mięśniowej nie sądzę żeby tydzień ćwiczeń z białkiem miał aż taki wpływ na to ale tylko to przychodzi mi do głowy. Czy może ktoś wie jaki mogłem popełnić błąd jest się czym przejmować czy to tylko chwilowy zastój wagi.

Domeno24 12 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Witam , mam problem natury sportowej , mam 23 lata i staż na siłowni można uznać praktycznie za zerowy . Problem polega w tym że chciałbym poprawić swoją sylwetkę ponieważ się troszkę zapuściłem (80kg przy 178cm wzrostu, dosyć pokaźna fałdka na dole brzucha). Zacząłem chodzić na kickboxing 2 razy w tyg WT i CZW, ale czuje pewien niedosyt, owszem treningi są intensywne i wyczerpujące ale sądzę że wiele odnośnie poprawy kondycji , wytrzymałości i poprawy sylwetki nie osiągnę tym sportem ponieważ to tylko 2H w tygodniu , jednak nie zamierzam z tego zrezygnować ponieważ podoba mi się ten rodzaj sportu . Zacząłem myśleć o crossficie i wyglądało by to w ten sposób że PON-crossfit , WT-Kickboxing , ŚR-Crossfit , CZW-Kickboxing , Reszte Dni odpoczynek.. chciałbym się dowiedzieć czy takie połączenie tych rodzajów sportów ma sens , czy rezultaty będą zadowalające. Pozdrawiam :)

Mloody4 12 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Łukasz Zawodnik IFBB

Witam Chciałabym robić w domu ćwiczenia na pośladki Chce zapytać czy białko pic przed treningiem czy po i kreatynę tez ?

Kamcia 12 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Potrzebuję coś na przyrost tkanki mięśniowej , a jednoczesną redukcji tkanki tłuszczowej . Waze 115 kg łapa 42 dużo brzucha chce to zrzucić żeby mieć kaloryfer .

Anonim 12 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, mam pytanie odnośnie octu z jabłek i kreatyny, jeśli kreatynka nawadnia mięsień a ocet jabłkowy raczej zwala z ogranizmu nadmiary wody i pomaga schudnąć to czy te dwie opcje się ze sobą nie gryzą? Pozdrawiam

Azbest1984 12 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Jak zrobić progres na siłowni?

Karol 12 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Łukasz Zawodnik IFBB

Witam jakie białko byś mi proponował i witodzywki aminy??

Wariat. Wariat1997 11 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Dzień dobry mam 16 lat i ćwiczę już prawie 2 lata na siłowni. Spożywam około 3000 kcal i powinnienem dostarczać 120 gram białka. Moje pytanie czy jeżeli pod koniec dnia brakuje mi tych 30-40 gram białka to czy mogę korzystać z białka serwetkowego?

Paweł7474 11 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Mariusz IFBB PRO

Mam 14 lat i mam 4miesiące stażu i czy moge brac kreatyne albo cytruline waze 67kg i mam 170 cm wzrostu czy mi to nie zaszkodzi w rośnięciu mięśni albo w czymś innym

Krzysiu 10 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, mam taką sprawę otóż powróciłem do treningów, zarówno treningów siłowych jak i cardio (bieganie). Moja waga wynosi teraz około 98-98 kilogramów przy wzroście 185cm i wieku 20 lat. Dodam że sport nie był mi nigdy obcy ponieważ przez kilka lat trenowałem dość intensywnie piłkę nożną. Moje pytanie brzmi jakie suplementy najlepiej stosować jeżeli chcę wrócić do wagi którą sobie założyłem około 85 kilogramów, i czy bardziej skupić się na treningach siłowych czy bardziej cardio? Dziękuje z góry i czekam na odpowiedz

Michał 10 November 2020
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski