SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania z kategorii trening

Dzień dobry, chciałbym zapytać co zrobić aby zwiększyć swoją masę mięśniową trenując sporty walki oraz uprawiając sporty drużynowe oraz bieganie w największym stopniu?

Hubert 23 October 2022 Trening
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

W jakim tempie rosną mięśnie klatki piersiowej przy dobrej podaży makroskładników oraz dobrych treningach ?

wookenzz 21 October 2022 Trening
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam, mam pytanie odnośnie mojego planu treningowego split czy jest dobrze rozplanowany. Pon - Klata, Triceps Wto - Plecy, Biceps Śro - Barki, Triceps Czw - Brzuch, Biceps Pią - Nogi, Przedramiona 5 dni w tygodniu bez przerwy jednodniowej pośrodku. Czy plan jest dobrze rozplanowany czy potrzebna jest poprawka ? Proszę o pomoc.

Kuboleu 21 October 2022 Trening
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB

Czy połączenie naprzemienne Siłowni i Basenu to dobra sprawa?. Chodzi mi dokładnie o to żeby w poniedziałek iść i zrobić trening na siłowni a we wtorek na basen, w środe na siłownie, w czwartek na basen i tak te 5/6 dni w tygodniu

Raffauu__ 17 October 2022 Trening
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Czy trenując boks i chodząc na siłownię da się zbudować masywna sylwetkę typu jak młody ninja albo Natan Marcoń czy odpuścić boks i iść bardziej w sylwetkę ?

wookenzz 17 October 2022 Trening
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Co myślicie, żeby podczas tygodniowego deloadu, zamiast robić standardowy deload zastąpić ten tydzień chodzeniem na basen ma to sens? Jakoś nie za bardzo mi się chcę robić cały trening na połowinie obciążenie. Czy podczas takiego deloadu na basenie moge pływać do tak zwanego zajechania lub jaka jest górna granica żeby bylo dobrze powiedzmy 60% mocy ? czy powinieniem do tego na delodzie podejść bardziej rekracyjnie ?

paxx 13 May 2022 Trening
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

To tak mam talerze o średnicy otworu 27mm czy mogę kupić gryf 28mm czy nie ?

Shadow 12 May 2022 Trening
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Jak zacząć trenować ? Mam 14 lat ważę 69 kg, myślałem nad tym aby kupić sobie jakiś gryf ale co dalej ? Jakąś dieta ? Jakieś odżywki ?

Venerus 09 May 2022 Trening
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Ile seri powinienem wykonywac jesli mam 15 lat I cwicze ponad 5 miesiecy Bo akrualnie wykonuje 16 na klate 12 na biceps 16 na triceps 16 na barki 12 na nogi Malo seri ale trening jest mega bolesny 24 serie plecy Nie wiem czy to nie za duzo serie More tez swoj plan napisac ale wykonuje po 8-12 powtorzen I w cwiczeniach na takie partie jak biceps klata w wyciskaniu, barki, plecy I w niektorych cwiczeniach na nogi I triceps wykonuje do upadku miesniowego

Kacper 08 May 2022 Trening
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Hej szukam jakiegoś optymalnego podziału dni treningowych, oto mój podział wcześniej: Poniedziałek Biceps+Triceps+Przedramiona+Brzuch Wtorek Wolne Środa Klatka+Brzuch Czwartek Wolne Piątek Plecy+Przedramiona+Brzuch Sobota Wolne Niedziela Barki+Brzuch + do tego 1-2 w tygodniu chodzę do znajomych dwuboistów i tam trenujemy dwu i trójbój Co do tego że brzuch codziennie to mam słabe mięśnie brzucha i muszę je wzmacniać, i do braku nóg chciałbym zachować proporcje a niestety mam szerokie biodra no i w sumie bardzo dobre geny do rozrostu dolnych części ciała

Stock16cm 21 April 2022 Trening
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Przemek Zawodnik IFBB
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
2069 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
1659 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
401 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
301 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
255 odpowiedzi
Łukasz Pszczołowski Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
142 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi