SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy na odchudzanie

Witam chciałbym kupić coś na redukcję masy. Spalić bym chciał max 15kg

Wisien97 30 September 2022
Ekspert odpowiada

Witaj!

To 15 kg może okazać się bardzo łatwe do zrzucenia, jeśli podejdziesz do tego z dobrym planem i jesteś osobą zdyscyplinowaną.

Dobry plan uwzględnia suplementy, takie jak najnowszej generacji termogeniki, czyli spalacze bazujące na stymulantach. Przykładem takiego produktu jest Redox lub bardziej ekonomiczny BURN4ALL EXTREME. Jednak głównymi czynnikami zawsze pozostaje dieta z wyższym udziałem białka i ujemnym bilansem energetycznym oraz trening, który pogłębi deficyt i poprawi jakość sylwetki. 

Nawet jeśli masz dwadzieścia parę lat i niekoniecznie chce Ci się chodzić na siłownię, to kupując zestaw hantli i trzymając dietę, którą podrzucę Ci niżej wraz z programem treningowym, do następnych wakacji pozbędziesz się swojego balastu. 

Polecamy również: Gotowa dieta odchudzająca i trening z hantlami dla nastolatka

Jeśli będziesz zastanawiał się nad wyborem białka, to najlepiej, aby było to białko pochodzenia serwatkowego - WPI lub WPC. Białko nie tylko ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej, ale ma również szeroki wpływ na sylwetkę i zdrowie, dlatego koniecznie zerknij w poniższy artykuł, aby poznać zalety wynikające ze stosowania białka serwatkowego. 

Polecamy również: Białko serwatkowe, a odchudzanie. Czy warto stosować białko podczas redukcji?

 

Inez Gorońska Mistrzyni Polski 02 October 2022
0