SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja przy bieganiu i treningu crossfit

Codziennie biegam po 7km następnie robię trening crossfitowy, zastanawiam się na suplementacja, gdyż nie ukrywam, ale na brzuchu z 5kg za dużo, a jedzenie jeszcze słabo mi zdrowe idzie

awrzoska 10 March 2021

Spalacz tłuszczu - REDOX ExtremeEkspert odpowiada

Witaj.

Bardzo dobrze, że podjąłeś się aktywności fizycznej, na pewno jest to znakomity sposób na to, aby uzyskać wymarzony efekt. 

W kwestii kształtowania sylwetki i kontroli wagi, to jednak dieta jest absolutnym numerem 1. Błędy dietetyczne mogą spowodować, że nawet  najlepszy trening nie przyniesie efektów w tym zakresie. Waga może nie zmienić się ani odrobinę, jeśli nie będziesz jadł poniżej obecnego zapotrzebowania. Dlatego warto przede wszystkim dokonać zmian w tym zakresie.

Wiele osób ciężko trenuje przez wiele miesięcy i niestety ciągle wygląda poniżej oczekiwań. Dzieje się tak, bo całą swoją prace rujnują błędami dietetycznym.  

O tym, jak schudnąć dowiesz się z artykułu:

Polecamy również: Odchudzanie - jak schudnąć?

Jakie suplementy zastosować?

Głównym produktem, jaki wspomaga redukcje tłuszczu jest spalacz. Spalacz ma za zadanie m.in. hamować apetyty, podkręcać tempo metabolizmu, nasilać termogenezę. Działanie to powoduje, że nie odchudzanie przebiega nieco łatwiej i szybciej.

Ze spalaczy proponuje:
Allnutrition Redox
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Redox_Hardcore-opis39427.html

Z innych suplementów diety, warto zadbać o prawidłową ilość kwasów omega 3, witaminy D3, jak i wapnia, które są bardzo ważne podczas odchudzania. Ich działanie przekłada się na usprawnienie wielu procesów redukcji, dlatego tych związków nie powinno zabraknąć w naszej diecie.
https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Omega_3_Strong-opis40345.html


https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_D3_ _K2-opis34835.html
https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_CALCIUM_D3_K2-opis38499.html

Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta 11 March 2021
0