SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stimerex Hardcore

Jak dla mnie za mocny . Stanowczo nie polecam komuś z nawet lekkimi wrzodami żołądka . Sporo skutków ubocznych , ból żołądka, mocne mdłości , bezsenność w nocy nawet witamina C nie pomaga , problemy z oddawaniem moczu porównywalne z prostatą , zatwardzenia . Daje sporo enrgii , dużaaa wytrzymałość i potliwość lecz bardzo niszcze z czasem żołądek .  Polacacie coś mniej szkodliwego a działającego na troche ogólnie ale głownie na brzuch , posiadam jeszcze Target A2 przy którym pozostane i sprawdze czy nie wystepuje jakieś skutki uboczne , jest coś jeszcze ?

tomasz.tom22 25 November 2020
Ekspert odpowiada

Witamy!

Faktycznie Stimerex należy do spalaczy z tzw. "spod lady". Oznacza to, że jego legalna dostępność na rynku polskim jest praktycznie niemożliwa. Jednak nieuczciwe praktyki sklepów internetowych sprawiają, że omijając prawą, są w stanie dany suplement sprzedawać. Jak widać po Twoim samopoczuciu, nie jest to najlepsze rozwiązanie. Skład suplementu zawiera składniki, które w Polsce są zabronione w sprzedaży stąd suplement jest zakazany w sprzedaży.

na przykładzie SKLEPU SFD możemy bez problemu sprawdzić, jaki suplement w PL mamy legalny, a jaki nie. Jeżeli jakiegoś produktu nie ma w SKLEPIE SFD to powinniśmy być czujni, czy aby na pewno z nim wszystko jest w porządku. 

Jeżeli zależy CI an dobrym legalnym spalaczu, to polecam skorzystać z naszego rankingu

Polecamy również: Spalacze tłuszczu ranking - najlepszy spalacz tłuszczu

Jednak czy zmiana spalacza pomoże?
Okazać się może, że dolegliwości, jakie Ci towarzyszą, wymagają interwencji dietetycznej, jak i wsparcia lekarskiego, aby podleczyć dolegliwości żołądkowe, jak i całego układu pokarmowego. Sama kofeina może juz tutaj być elementem drażniącym dla śluzówki żołądka, więc zmiana spalacza na bardziej "lekki" kaliber niekoniecznie pomoże i może się okazać, że również żołądek będzie ulegał podrażnieniu. 

Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta 25 November 2020
0