SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz tłuszczu dla 35 letniej kobiety

Dzień dobry, proszę o pomoc w doborze spalacza. Jestem 35 letnia kobieta. Zaczęłam treningi z indywidualnym planem oraz dieta. Wazę w tym momencie 60 kg. Mam 5 kg do zrzucenia. Treningi siłowe w domu z lekkim obciążeniem plus gumy oraz krótkie kardio 4 razy w tyg. Dieta 1800 kcal. Waga stoi w miejscu. Proszę o pomoc w doborze spalacza.

Mariel 24 February 2021

Spalacz tłuszczu - REDOX ExtremeEkspert odpowiada

Witaj!

Gratulujemy decyzji, aby zmienić swoją sylwetkę!

5 kg wydaje się dość małym celem, jednak jeżeli pod uwagę weźmiemy 5 kg samego tłuszczu, jest to już spora zmiana wizualna dla sylwetki. Cieszymy się również, że zaczęłaś od wprowadzenia diety i treningu, bo jest to podstawą skutecznego odchudzania. Skoro waga stoi w miejscu, być może trzeba zweryfikować nieco odżywianie lub aktywność, bo tutaj może być gdzieś błąd. Nie tylko podaż kaloryczna jest ważna, ale również podział makroskładników, jak białka, tłuszcze i węglowodany. 

Jeżeli chodzi o spalacze tłuszczu, to proponuje Ci zerknąć w poniższy ranking.

Polecamy również: Spalacze tłuszczu ranking - najlepszy spalacz tłuszczu

Dobrym wyborem będzie REDOX HARDCORE

Redox Hardcore posiada nieco większą zawartość kofeiny niż jego wcześniejsza wersja. Sam spalacz podnosi poziom energii, przez co jesteśmy bardziej aktywni i tracimy więcej kalorii podczas wysiłku. Dobór składników jednocześnie blokuje apetyt i chęć sięgania po słodycze, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku zastosowania spalacza. Co więcej, spalacz doskonale podkręca tempo przemian metabolicznych, więc przy odpowiedniej diecie i treningu na pewno waga powinna ruszyć w dół. 

O czym należy pamiętać?

  • Dieta i trening warunkuje odchudzanie, jeżeli są źle dobrane, to nie będzie efektów,
  • Spalacz skutecznie wspomaga odchudzanie i przyspiesza osiągnięcie wyznaczonego celu,
  • Pamiętaj o piciu odpowiedniej ilości wody, jak i stosowaniu witamin, kwasów omega 3 i witaminy D3. 
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta 24 February 2021
0