SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przedtreningówka która kopie jak stimul8 ale nie jest jednocześnie spalaczem.

Siemano szukam przedtreningówki która kopie podobnie jak Stimul8 jednak byłaby samą przedtreningówką a nie spalaczem i tym jednocześnie. A i w podobnym pułapie cenowym czyli do 90zł

Kubaaaaaaaa 26 February 2021
Ekspert odpowiada

Witaj.

Jeżeli chodzi o przedtreningówki typu stimul 8 to niestety wykazano, że suplement ten zawierał dodatkowe składniki, które niekoniecznie są bezpieczne i legalne. Dlatego też został on wycofany z oficjalnej sprzedaży.

Zauważyć można, że sklepy legalnie działające w Polsce nie sprzedają tego typu wynalazków, które są niewiadomego pochodzenia i za ich sprzedaż grozić może odpowiedzialność karna. Kupując tego typu wynalazki musimy mieć świadomość, że kupujemy produkt, który może działać na nasz organizm w sposób mało przewidywalny. Nikt też nie zna konsekwencji długotrwałego stosowania, tego typu suplementacji. 

Polecamy również: Przedtreningówki - cena, opinie i bezpieczeństwo

Co powinieneś zrobić?
Ogólnie temat stosowania stymulantów w kulturystyce jest delikatny. Wiele osób uważa, że silne stymulanty, jak johimbina, geramina, czy pochodne jak DMHA AMP itd., są substancjami mocno katabolicznymi. Oznacza to, że znakomicie działają na podniesienie możliwości wysiłkowych, ALE ... kosztem naszej masy mięśniowej. Nasilają one procesy, które sprzyjają utracie mięśni i niestety jest to fakt. 

Polecam zapoznać się z naszym rankingiem produktów przedtreningowych, bezpiecznych, które również bardzo dobrze działają:

Polecamy również: Przedtreningówki ranking - najlepsza przedtreningówka

Od siebie polecam dwie opcje:
POWER SHOT
https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Power_Shot-opis36377.html

oraz
FAME
https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_FAME_Pre_Workout-opis40840.html

Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta 27 February 2021
0

Dzięki wielkie za odpowiedź :)

Kubaaaaaaaa 28 February 2021