SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najprostsza dieta na masę. Łatwa dieta na masę - porady

Siema. Mam 22 lata waze 60-62kg przy wzroscie 179cm chcialym przytyc jaka dietka tak najprostsza ??

Hellrond 11 May 2021
Ekspert odpowiada

Witaj!

Aby przytyć, nie potrzebujesz żadnej diety, bo wystarczy, że będziesz jadł dużo i ponad swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Oczywiście w wyniku takich działań, zwiększona waga będzie efektem gromadzenia się coraz większej tkanki tłuszczowej. 

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że wraz ze zwiększaniem tkanki tłuszczowej, Twoje ciało będzie traciło na estetyce, a raczej nie na tym Ci nie zależy. 

W tym serwisie nie zajmujemy się tuczeniem ludzi, bo zwiększanie wagi w ten sposób nie jest niczym innym jak tuczeniem. Natomiast z chęcią Ci podpowiem jak zwiększyć swoją masę mięśniową i rozbudować sylwetkę. 

Po pierwsze, niezbędny będzie trening siłowy i wcale nie musi być to profesjonalna siłownia, gdyż wystarczą dwa regulowane hantle, by z powodzeniem rozwijać muskulaturę. Jednak nadal będzie Ci potrzebna większa ilość jedzenia i to dostarczenie energii i budulca, jest absolutnym warunkiem, aby wcześniejszy bodziec treningowy spowodował wzrost mięśni. Kompletny trening dla nastolatków oraz niezwykle prostą dietę na masę, przygotowaliśmy w poniższym artykule. Znajdziesz w nim wszystkie potrzebne w nim informacje. 

Polecamy również: Dieta i trening na masę dla początkujących, nastolatków

 

 

Inez Gorońska Mistrzyni Polski 11 May 2021
0