SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta anabolon plus kreatyna

Witam serdecznie , chciałem się zapytać czy jak sie zacznie brać meta anabolon to czy można brać do tego kreatyne lub białko ?

Maks 04 November 2020

Co to jest kreatyna?Ekspert odpowiada

Witaj! 

Mimo groźnie brzmiącej nazwy Meta anabolon w składzie zawiera ekstrakt roślinny, któremu przypisuje się działanie anaboliczne. W mojej ocenie jest jednak kilka ciekawszych produktów roślinnych i znacznie bardziej popularnych w sportach sylwetkowych. Do roślin, które można uznać za o wiele bardziej znane i skuteczne zaliczamy np. tribulus i forskolin. 

Czy można łączyć? 

Jeśli chodzi o produkt o który pytasz oraz te które ja wymieniłam, to każdy z nich możesz łączyć z dowolnymi suplementami. Przyjmowanie produktów roślinnych rzadko koliduje z jakimkolwiek innym suplementem. Także tutaj nie ma żadnych przeciwskazań. 

Rozumiem, że Twoim celem jest poprawa muskulatury. Póki co najsilniejszym połączeniem w branży suplementów jest cykl oparty na kreatynie i beta-alaninie. W przypadku tych dwóch suplementów możesz spodziewać się solidnych przyrostów siły, masy mięśniowej jak i wytrzymałości. Dlaczego warto łączyć te suplementy przeczytasz w artykule farmakologa Sławka Ambroziaka. 

Polecamy również: Co do kreatyny…? Beta alanina!

Oczywiście aby osiągać maksimum wyników w sportach sylwetkowych musisz skoncentrować się na diecie o wyższym udziale białka. Zachęcam Cię także do lektury poniższego artykułu, który z pewnością pomoże Ci w zrozumieniu wielu kwestii związanych z rozwojem masy mięśniowej. 

Polecamy również: Pierwszy rok treningu na siłowni: szanse i zagrożenia

Inez Gorońska Mistrzyni Polski 05 November 2020
1