SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łączenie suplementów

Można połączyć suplementy aminox i cellucor C4?

Minotaur 23 November 2020
Ekspert odpowiada

Witaj.

Suplementacja sportowa powinna być dobierana tak, aby poszczególne produkty się uzupełniały,
Patrząc na to, co wybrałeś, a więc:
-aminox - rozumiem, że chodzi o suplement firmy BSN, który bazuje na mieszance aminokwasów BCAA z dodatkiem alaniny, argininy i tauryny? 
-cellulor c4 - przedtreningówka od firmy cellulor to prosty produkt, który w swoim skaldzie posiada głównie kofeinę i argininę, jak i tyrozynę, beta-alaninę i kreatynę,

Czy można oba produkty łączyć?
Tak, zarówno na jednym cyklu suplementacyjnym, jak i w jednej porcji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby C4 wraz z aminoX wypić po porcji przed treningowo. suplementy te uzupełniają się swoimi składami, a więc nic nie będzie się dublowało i z powodzeniem taki miks się sprawdzi! Jeżeli wybrałeś je, bo pasują CI pod kątem składu i ceny, to jak najbardziej możesz je wziąć i śmiało stosować. 

Polecamy również: Stacki kreatynowe ranking - najlepszy stack kreatynowy

Czy można wybrać lepiej?
Osobiście zaproponowałbym CI jeden suplement diety o działaniu przedtreningowym, który posiada taki skład, że nie ma potrzeby łączyć oby produktów, jakie wybrałeś

Jest to
ALLNUTRITION PRE WORKOUT PRO SERIES
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Pre_Workout_Pro_Series-opis36346.html

Produkt w swoim składzie posiada aminokwasy rozgałęzione BCAA< jak i dodatki o działaniu przedtreningowym, stymulujące, poprawiające wyniki wysiłkowe. Skład został zaprojektowany tak, aby wszystko to, co jest w suplemencie wykazywało działanie synergistyczne. 
Po co więc kupować dwa suplementy, jak można w jednej puszce mieć wszystko?

Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta 25 November 2020
0