SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakiś naprawdę dobry spalacz tłuszczu do redukcji przy ok 15% BF.

Mam około 15% BF, chciałbym przez niecały miesiąc zejść jak najbardziej z tkanką tłuszczową przy pomocy spalacza. Na pewno nie chce czegoś, co jest dopingiem ale jednak jakiś mocny specyfik. Cena raczej nie gra roli, jestem w stanie dać dużo za coś naprawdę dobrego. Nigdy nie stosowałem wcześniej spalacza. Dietę mam teraz na dużej ilości białka (ok. 200g). Pilnuję tłuszczy, a reszta to raczej tyle ile mogę.

Janooo 17 May 2021
Ekspert odpowiada

Witaj!

Tak naprawdę to najlepszym spalaczem, szczególnie w takim momencie redukcji, gdy poziom tkanki tłuszczowej nie jest jeszcze niski, będzie po prostu dobrze ułożona dieta z ujemnym bilansem kalorycznym, połączona z treningiem siłowym oraz aerobowym. Acz spalacz zawsze pomoże!

Więcej o działaniu spalacza przeczytasz: Tutaj

Tutaj znajdziesz:  Ranking Spalaczy

A tu: Gotowa dieta i Trening

Nie znając Twojej wagi, nie wiem, czy 200 g białka będzie wystarczającą ilością. Poza tym to, że "pilnujesz tłuszczy" zupełnie nic nie mówi. Tłuszcze w diecie też są potrzebne. Powinny być dokładnie wyliczone, podobnie jak węglowodany. Zacznij więc od obliczenia BMR i ułóż normalną dietę.

kg
cm
lat

Jaki spalacz wybrać jako dodatek do diety?

Najlepiej by spalacz tłuszczu był   dodatkiem do diety, nie odwrotnie. Oczywiście, daje on sporo benefitów, które pośrednio przyczynią się do spalania większej ilości tkanki tłuszczowej. Spalacz ma za zadanie  zwiększyć termogenezę, a jego głównym działaniem jest pobudzenie i dodanie energii podczas treningu. Tu jednym z najlepszych na rynku jest Redox Hardcore.

 

Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB 18 May 2021
0