SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki spalacz tłuszczu wybrać?

Jaki spalacz tłuszczu wybrać?

Roznera 07 April 2021
Ekspert odpowiada

Witaj! 

Aby precyzyjnie dobrać spalacz tłuszczu lub inny suplement, zawsze warto podać o sobie troszkę więcej informacji. Pamiętaj o tym proszę, zadając kolejne pytania w naszym serwisie. 

Jeśli masz do zrzucenia niewiele kilogramów i zależy Ci na czasie, to z miejsca można wystartować z silnym termogenikiem, takim jak np. Redox Hardcore. 

Jeśli tych kilogramów jest troszkę więcej i zakładamy, że redukcja będzie trwała nieco dłużej (co najmniej 8 tygodni), to na początku zaczynamy od termogenika z mniejszą ilością stymulantów (Redox Extreme), a po skończeniu opakowania przechodzimy na spalacz z większą ilością stymulantów. Taką strategię stosujemy dlatego, gdyż niestety nasz organizm z czasem przyzwyczaja się do substancji zawartych w spalaczach i z czasem reaguje na nie nieco słabiej. 

Nie chodzi tu o właściwości "spalające tłuszcz", tylko bardziej o samo pobudzenie. 

W przypadku osób z większą nadwagą i tych, które mogą mieć problem z gospodarką cukrową, do spalacza warto dołożyć berberynę HCL. Takie rozwiązanie ma sens, gdyż najczęściej mamy do czynienia z 2 powodami nadwagi. 

Pierwszym powodem jest nadmiar kalorii, a drugim coraz częściej bywa właśnie problem z gospodarką cukrową. 

Polecane przeze mnie wyżej spalacze z kategorii termogeników, mają też ogromną zaletę w kontekście treningów. Dzięki stymulantom pozwalają trenować ciężej poprzez mniejsze odczuwanie zmęczenia. 

Warto też zerknąć do naszych rankingów i poczytać więcej na ten temat. 

https://www.sfd.pl/art/Rankingi/Spalacze_tłuszczu_ranking__najlepszy_spalacz_tłuszczu-a905.html

Inez Gorońska Mistrzyni Polski 07 April 2021
0