SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry i sprawdzony spalacz dla kobiety - co decyduje o efektach?

Od kilku dni biorę meltdown (biała butelka 72 kaps) zero jakiegokolwiek odczucia z czym połączyć żeby wzmocnić działanie? ćwiczenia w stopniu minimalnym.Wcześniej skończyłam Target 2 i callarumę.

Florka 21 June 2022
Ekspert odpowiada

Witaj!

Po pierwsze, na przyszłość kup jakiś standardowy termogenik, dowolnej marki w sklepie SFD, a nie wymysł jakiejś firmy, która ledwo się sprzedaje, bo furory nie zrobiła. 

Przykładem dobrego spalacza może być Burn4all Extreme lub jeden z najlepszych w swej kategorii Redox. Oba produkty należą do kategorii termogeników i charakteryzują się naprawdę dobrym działaniem. Z doświadczenia jednak powiem, że wiele kobiet, ma problem z gospodarką cukrową, dlatego, takie spalacze można uzupełnić berberyną, która pomaga wyregulować poziom cukru we krwi, a to bywa strategiczne podczas odchudzania. 

Jednak powinnaś wiedzieć, że punktem wyjścia i tak powinna być dieta z ujemnym bilansem kalorycznym, bo nie ma takich cudów, które by spowodowały redukcję wagi, jeśli spożywasz kalorie powyżej wspomnianego zapotrzebowania. Nie wiadomo czy tu nie tkwi problem. 

Ponadto nie wiemy, czy w Twojej diecie nie brakuje białka, a ten makroskładnik również ma strategiczne znaczenie. 

Aby Ci w jakikolwiek sposób jeszcze pomóc, podrzucam dwie przykładowe diety dla kobiet i artykuł tłumaczący jak ważne jest białko podczas redukcji i jakie są korzyści z jego spożywania. 

Polecamy również: Gotowa dieta odchudzająca dla zapracowanej kobiety

Polecamy również: Gotowa dieta wegańska dla kobiety

Polecamy również: Białko serwatkowe, a odchudzanie. Czy warto stosować białko podczas redukcji?

Agata Bugorska Trener personalny 22 June 2022
0

Chyba zdecyduję się na Redox z diety też skorzystam (od miesiąca jestem na ujemnym bilansie) i dołączę berberynę.Dzięki.

Anonim 22 June 2022