SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy NUTLOVE mogę trzymać poza lodówką? Jak długo?

Siema stanie się cos jak nutlove trzymał poza lodówka?

Bartek537 22 February 2021
Ekspert odpowiada

Witaj!

Tego typu produktu nie musisz trzymać w lodówce i przynajmniej przez kilka tygodni poza nią produkt zachowuje swoje walory. 

Jeśli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości, to zawsze oceniaj, jak zmienia się struktura i wygląd takiego produktu oraz jego zapach. Dotyczy to nie tylko produktów typu Nutlove, ale ogólnie wielu innych produktów spożywczych. Gdy z jakimkolwiek produktem dzieje się coś "niedobrego", to nasze zmysły potrafią to zidentyfikować, zwłaszcza jeśli produkt smakuje inaczej niż na początku. 

Oczywiście, jeśli planujesz lub spodziewasz się, że zjedzenie kremu Nutlove może zająć Ci sporo czasu, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zostawiać go w lodówce, gdyż panujące w niej warunki na pewno przedłużą jego zdatność do spożycia. Z doświadczenia jednak wiem, że jest to tak smaczny produkt, że znika zdecydowanie szybciej, niż byśmy sobie tego życzyli. 

Osobiście nie mogę oprzeć się temu, aby codziennie nie zjeść chociaż jednego wafelka kukurydzianego posmarowanego jedną łyżeczką kremu Nutlove. Obecnie jestem zakochana w smaku White choco peanut with himalayan salt. 

Inez Gorońska Mistrzyni Polski 22 February 2021
0